Комунальники Кременчука готуються до погіршення погодних умов

Місто від снігу прибиратиме 35 одиниць снігоприбиральної техніки комунальних підприємств.

У  зв’язку із  очікуваним погіршенням погодних умов, можливими опадами комунальними підприємствами міста поставлено завдання бути готовими до роботи в умовах негоди.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За словами керівника КАТП-1628 Сергія Шияна, вже кілька днів два посипальні автомобіля комунального підприємства  чергують у цілодобовому режимі, щоб у разі виникнення ожеледиці на дорогах відразу виїхати на маршрути.  Він також зазначив, що на даний час вже заготовлено необхідну кількість матеріалу для посипки, у наявності 20 вагонів солі. На підприємстві  розроблено 14 маршрутів руху снігоприбиральної техніки. В першу чергу увага приділятиметься мостовому переходу через р. Дніпро,  пивзаводівському шляхопроводу,  підйому на водоканалі, основним маршрутам руху громадського транспорту.  Для прибирання міста  від снігу цієї зими буде залучено 35 одиниць снігоприбиральної техніки комунальних підприємств.

Вся техніка знаходиться у належному технічному стані  і у разі необхідності  буде переобладнана під снігоприбиральну, оснащена сніговими відвалами.

 

Все по темі: готуються до негоди  комунальники  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин