Про демонтаж та евакуацію рухомого майна

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

09.11.2018                м. Кременчук                            №1447

Про демонтаж та евакуацію рухомого майна

 З метою дотримання норм Правил благоустрою території міста  Кременчука, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01 листопада 2011 року, керуючись ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Кременчуці, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради від 30 липня 2013 року, Положенням про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 березня 2012 року, на підставі акта обстеження рухомого майна від 29.10.2018, керуючись ст. ст. 29, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив:

  1. Провести демонтаж та евакуацію рухомого майна в м. Кременчуці, яке розміщене без правовстановлюючих документів, а саме:

1.1. два виносні рекламні засоби, розташовані біля будинку № 22/30 по вул. Шевченка (власник: товариство з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр»), відповідно до додатка 1;

1.2. три рекламні засоби, розміщені на будинку № 30 по проспекту Свободи (власник: публічне акціонерне товариство «Акцент-Банк»), відповідно до додатка 2.

  1. Комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука»:

2.1. провести демонтаж та евакуацію рухомого майна;

2.2. забезпечити тимчасове зберігання евакуйованого майна в спеціально відведених місцях;

2.3. після демонтажу та евакуації рухомого майна прибрати територію від залишкового сміття та провести відновлювальні роботи на місцях кріплення рекламоносія.

  1. Кременчуцькій філії ПАТ «Полтаваобленерго» та комунальному підприємству «Міськсвітло» Кременчуцької міської ради у разі необхідності провести роботи по відключенню рухомого майна від мереж електропостачання.
  2. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Пелипенка В.М.

Міський голова В.О.МАЛЕЦЬКИЙ

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин