Кременчуцький перинатальний центр приєднався до заходів, присвячених Міжнародному дню передчасно народжених дітей

У закладі пройшла конференція присвячена даній темі.

17 листопада вже вдесяте в Україні та світі  відзначається Міжнародний день  передчасно  народжених  дітей.

За  інформацією прес-служби міськради, Кременчуцький перинатальний центр  приєднався до заходів, присвячених Міжнародному дню  передчасно  народжених  дітей, щоб привернути увагу до цієї  проблеми.

У закладі пройшла конференція, присвячена даній темі. Кременчуцькі медики зазначають, що у міському пологовому будинку щороку народжується 2-1,5 тисячі дітей, 3,5 – 4 % з них – раніше терміну.  Завдяки професіоналізму лікарів та сучасному обладнанню у нашому місті вдається допомогти  вижити та нормально розвиватися багатьом недоношеним дітям.  Після завершення заходу працівники Кременчуцького перинатального центру приєдналися до традицій цього дня і випустили у небо 30 повітряних кульок.

Також зазначається, що Міжнародний день недоношених дітей був заснований за ініціативою Європейського Фонду догляду за новонародженими дітьми (EFCNI) і вперше відзначався в м. Відень 17 листопада 2008 року Зараз це свято відзначають більш ніж в 100 країнах світу.

За даними ВООЗ, щорічно у світі 15 млн. дітей народжуються раніше терміну (11% всіх пологів). В Україні щорічно народжується приблизно 20 000 дітей передчасно, для виходжування яких необхідно високопрофесійне обладнання, досвідчені фахівці, спеціальні ліки і особливий догляд. У всьому світі передчасні пологи є основною причиною смерті в грудному віці і головною причиною смертності як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються. Незважаючи на значні успіхи, досягнуті в останні роки, і високий рівень виживання після передчасних пологів, передчасні пологи залишаються однією з основних проблем охорони здоров’я для немовлят.

Ісаак Ньютон, Наполеон Бонапарт і Леонардо да Вінчі – ці люди теж народилися недоношеними. При цьому у сучасних малюків шансів вирости здоровими і успішними набагато більше, – запевняють лікарі.

 

Все по темі: долучився до заходів  Кременчуцький перинальний центр  присвячених Міжнародному дню передчасно народжених дітей 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин