Лілія Смирнова – найкраща студентка Кременчука

Саме ця студентка Кременчуцького медичного коледжу перемогла у конкурсі «Студент року-2018».

Конкурс проходив 5 листопада у Міському палаці культури пройшов традиційний конкурс. Цього року у ньому взяли участь представники та їхні групи підтримки із шести вищих навчальних закладів Кременчука.

Виступ від дівчини, яка любить джинси, танці від починаючого резидента нічних клубів з його командою та червоними стягами, робота агентів «008» та «008А» прямо на сцені, «Давай танцюй» та пісня про літаки від представників льотного коледжу, анекдоти про медицину і перероблена  композиція «Плакала» про українську медичну реформу – студенти не втомлювалися дивувати глядачів. А ті, у свою чергу, відповідали їм вибухом оплесків та підбадьорливими вигуками. Ті, хто прийшов підтримати Андрія Гаврильця з льотного коледжу, навіть принесли для вболівання великі і маленькі прапорці.

Тож переможці у «Студент року» наступні:

1-ше місце – Лілія Смирнова, Кременчуцький медичний коледж імені М. Литвиненка;

2-ге місце – Тетяна Матвієнко, Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського;

3-тє місце – Андрій Гаврилець, Кременчуцький льотний колледж Національного авіаційного університету.

До речі, цього року одним із членів журі у конкурсі був міський голова Віталій Малецький. Саме він вручив учасникам конкурсу дипломи, а переможцям – дипломи і цінні подарунки. Він розповів, що незважаючи на те, що популярність конкурсу в Полтавській області та в Україні загалом у різні роки змінюється, у Кременчуці «Студент року» проводять із 2000-х років. Тому що це можливість для вищих навчальних закладів і студентів продемонстувати свій творчий потенціал, презентувати свій виш і в черговий раз довести, що кременчуцьке студентство –  найкраще і  найталановитіше.   Також він привітав усіх зі святом, яке відбудеться незабаром – Міжнародним днем студента.

Фоторепортаж із конкурсу «Студент року-2018» Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: День студента  концерт  Міський палац культури  Студент року 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин