Сьогодні збірна України з футболу грає проти Словаччини 

 

Увечері 16 листопада у Словаччині збірна України проведе свій останній поєдинок в рамках Ліги націй-2018. Як би не завершився матч в Трнаві, команда Андрія Шевченка не упустить перше місце в групі, яке вона забронювала завчасно. Безсумнівно, з точки зору результату це гра буде важливіше для господарів. Збірна Словаччини в даному турнірі ще не перемагала, і в разі, якщо «збереже» за собою останню сходинку в таблиці, знизиться в класі. Тому Гамшик і компанія напевно будуть робити все від них залежне, щоб здобути перші очки в Лізі націй.

Нагадаємо, що після програного домашнього матчу проти збірної Чехії семеро гравців словацької національної команди до ранку «заливали горе» в одному з нічних клубів Братислави. Тодішній наставник Словаччини Ян Козак змириться з таким неподобством не зміг. І подав у відставку. Його наступник з сімки бешкетників повернув до табору національної команди чотирьох – Дубравка, Шкріньяра, Лоботку і Вайсса. А ось Шулло, Дьомбера і Шатки в заявці на матчі проти України і Чехії не виявилося. Правда, останній не потрапив би в цей список при будь-яких розкладах – йому ще довго відновлюватися після бандитського нападу.

Даний матч для українців хоч і не має особливого турнірного значення, однак навряд чи Шевченко дозволить своїм підопічним вдарити в бруд обличчям. Тому склад в цій грі буде, швидше за все, наближеним до оптимального. А ось в наступній зустрічі – проти Туреччини, яка в усіх відношеннях потрібна тільки для награвання нових зв’язок і схем, ми побачимо дійсно нову збірну України.

Словаччина – Україна

Трнава. Стадіон ім. Антона Малатінского. 21:45

ТВ-трансляція на телеканалах «Україна» і «Футбол 1»

Все по темі: Словаччина  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин