Влада Кременчука сьогодні розірвала договір із перевізником по маршруту №25

На дані маршрути буде оголошено новий конкурс на право перевезення пасажирів.

Кременчуці сьогодні, 16 листопада на засіданні виконавчого комітету  було прийнято рішення про дострокове розірвання договірних умов з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес» на здійснення перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах міста Кременчука  №  25 («вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта» ) та 3Б («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта»).

За словами керівника відділу транспорту Руслана Івашини,  перевізник  не дотримувався умов договору щодо кількості транспортних засобів, які повинні працювати на  вищезазначених маршрутах. Так, згідно з договірними умовами, на  маршрут ЗБ («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта»)   має щоденно виходити 25 маршруток, 4 з яких у «звичайному режимі». По факту працює лише 15 і жодної у «звичайному режимі».

За словами керівника підприємства-перевізника, маршрут № 25 є нерентабельним, адже великі автобуси потребують значних витрат, а однією з причин зменшення кількості транспорту на маршруті ЗБ стала конкуренція з новими тролейбусами, яких стало більше, а проїзд у них дешевший.

Відповідно до прийнятих сьогодні рішень виконкому, на ці маршрути буде оголошено новий конкурс на право перевезення пасажирів.

Все по темі: Кременчук  перевізник по маршруту №25  розірвано договір 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин