З «Полтавського хлібокомбінату» стягнуто майже 1 млн заборгованості по виплаті заробітної плати

Загалом у Полтавській області протягом 2018 року стягувачам в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами перераховано 5 507 084 грн.

Питання забезпечення виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, має важливу соціальну значимість та є одним із пріоритетних напрямів роботи органів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Про це повідомляє ГТУЮ у Полтавській області.

13 листопада 2018 року поспілкуватися з керівництвом та трудовим колективом одного з підприємств-боржників Полтавщини – ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» завітали радник Міністра юстиції України  Ігор Алєксєєв та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«Ситуація на підприємстві досить непроста і потребує певних дій, як від Уряду, так і від правоохоронних органів. Тому тримаємо це питання на контролі. В контексті даного підприємства має бути реакція не тільки юстиції. Юстиція свою роботу робить», – наголосив радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв

На виконанні у відділі примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області перебувало виконавче провадження про стягнення з ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» 996 748,77 грн заборгованості по заробітній платі по 135 виконавчих провадженнях.

«Державна виконавча служба вжила всіх залежних від неї заходів і на сьогоднішній день з ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» на користь працівників стягнуто майже 1 млн грн», – розповів Олег Тимченко.

Загалом у Полтавській області протягом 2018 року стягувачам в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами перераховано 5 507 084 грн.

Все по темі: ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів»  по заробітній платі  стягнуто борг 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин