Астрологiчний прогноз на 19-25 листопада

ОВЕН
Успiх супроводжуватиме вас у багатьох справах. Деякi представники цього знака зможуть змiнити мiсце роботи або зустрiти кохання. Ви вiдчуєте приплив сил i впораєтеся зi всiма справами, за якi вiзьметесь. Проте варто утриматися від участi в нових проектах. Намагайтесь дотримуватися старих, перевiрених шляхiв.

ТЕЛЕЦЬ
Краще не витрачати дорогоцiнний час даремно – цього тижня вiн буде на вагу золота. Усе задумане може здiйснитись, якщо ви спокiйно i чiтко робитимете свою справу. Перш, нiж скласти план дiй, варто перевiрити надiйнiсть тих, на кого ви збираєтесь покластися. У другiй половинi тижня ви можете вiдчути, що в особистому життi назрiвають проблеми. Намагайтесь поговорити вiдверто. Вiдчуття такту i чарiвнiсть дозволять вам вiртуозно впоратися з поставленими завданнями.

БЛИЗНЮКИ
Цей тиждень обiцяє бути емоцiйно насиченим i багатим подiями. Ви зможете досягти мети, одержати прибуток i знайти кохання. Фортуна посмiхнеться вам у найбільш несподіваний момент, а це обiцяє виконання давнiх, уже майже забутих бажань. У четвер вас чекає пристрасне побачення. У суботу ви зможете добре повеселитись на дружнiй вечiрцi. Будьте добрiшими до своїх близьких, покажiть, як ви їх цiнуєте i любите.

РАК
Тиждень обiцяє чимало приємних подiй. Проте чи вистачить у вас на все це сил? Бiльше вiдпочивайте, ранiше лягайте спати. Можливi кардинальнi змiни на роботi, якi пiднiмуть на новий професiйний рiвень. У середу варто визнати свої помилки, впертiсть поставить вас у набагато гiрше становище. Недiля – вдалий день, щоб завести домашню тварину.
ЛЕВ
Бажано навести лад i в паперах, i у головi, i в особистих стосунках. Бажано зберiгати емоцiйну рiвновагу, не нервувати через дурницi. У вiвторок будуть вдалими поїздки i вiдрядження, можлива далека подорож, яка дозволить досягти успiху в справах або сприятиме змiцненню вашого здоров’я. У суботу бажано сходити з друзями в лазню або хоча б у кiно.

ДIВА
Понедiлок здивує вас непередбаченими подiями, якi продемонструють вашi кращi якостi. У вiвторок доведеться екстрено вирiшувати накопиченi проблеми. Планомiрно рухайтесь до мети, тодi вона стане досяжною. У п’ятницю вiрогiднi змiни, до яких ви не пiдготованi психологiчно. Проте панiкувати не варто, ви впораєтесь. У суботу не потрiбно перевтомлюватись, вiдпочивайте, а не намагайтесь переробити всi домашнi справи.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня бажання позбутися тягаря вiдповiдальностi та втекти вiд проблем може зiграти з вами злий жарт. Не поспiшайте завершувати справи, якi, на вашу думку, вже близькi до фiналу. Раптово можуть виникнути новi обставини, якi повнiстю змiнять ситуацiю. У серединi тижня обговорiть свої проблеми з друзями.

СКОРПIОН
Тиждень отримання внутрiшньої рiвноваги i руху вперед. Не соромтеся демонструвати свої таланти, один рiшучий i впевнений крок дозволить вам досягти мети i вiдчути в собi могутнiй внутрiшнiй енергетичний стержень. Будьте уважними до близьких людей, є всi шанси зробити стосунки iдеальними. Вашi iдеї будуть затребуваними у професiйнiй сферi.

СТРIЛЕЦЬ
Ви можете зануритись у вир рiзноманiтних дiлових та особистих проблем. Необхiдно подолати сумнiви i невпевненiсть у власних силах. У понедiлок намагайтесь проявляти практичнiсть у справах i розмiренiсть у життi, що принесе успiх у найближчому майбутньому. Цiкаве знайомство може сприяти професiйному успiху. В четвер ви багато встигнете i вiдчуєте задоволення вiд отриманих результатiв. Субота обіцяє активне дружнє спiлкування.

КОЗЕРIГ
Тиждень буде спрямований на пiдвищення професiйного рiвня i розкриття творчого потенцiалу. У вiвторок очiкуйте на винагороду за вашу наполегливiсть i працьовитiсть. У п’ятницю можуть виникнути обставини, якi змiнять вашi плани. У недiлю родичi нагадають про себе, спробуйте надати їм необхiдну допомогу i пiдтримку.

ВОДОЛIЙ
Може захотітися авантюрних любовних пригод, тiльки не втрачайте голову i не розказуйте про них іншим. Вас переповнюють новi iдеї i плани. Але втiлити їх у реальне життя виявиться непросто. У середу зосередьтесь на роботi. Важливо звертати увагу навіть на незначні, на вашу думку, деталі.

РИБИ
Творчий настрiй дозволить здивувати свiжими iдеями друзiв i колег. Цього тижня важливо бути самим собою. Незалежно вiд думки навколишніх, вам необхiдно вiдстояти свою точку зору. Не варто виправдовувати чужi очiкування.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин