Секрети стійкості парфумів: як наносити аромат, щоб він тримався весь день

Для того, щоб шлейф приємного аромату супроводжував вас упродовж дня, варто правильно користуватися парфумами. Зап’ястя і шия – найбільш очевидні та відомі місця для нанесення парфумів. Ми знаємо, як урізноманітнити цю ароматну буденність.

Міксуйте запахи

Не важливо, які у вас парфуми – акватичні, фруктові або квіткові – поєднайте їх із парфумами на основі амбри, ванілі або кокоса. Ці теплі акорди створюють ідеальну пару з будь-якими ароматами, зроблять їх яскравішими, цікавішими. У такому коктейлі немає задушливої нудотності (чим часто грішать орієнтальні аромати), яка може викликати головний біль.

Поєднуйте з гелями для душу

Гель для душу й аромат парфумів можуть утворити цікаву пару. Якщо придбати гель із тієї ж серії, що і парфуми (часто йде в комплекті з банними лініями), він подовжить їхню стійкість. Також можна підібрати партнера з іншого «сімейства». Тандем із будь-якими парфумами створить цитрусовий гель для душу. Він додає ароматам «жвавості».

Деревинно-мускусний гель – теж непогана ідея. На відміну від цитрусів, навпаки, робить композицію більш теплою і приглушеною – саме те, що потрібно для прохолодної погоди.

Поєднуйте з кремами для тіла

Можливо, для вас це буде відкриттям, але щоб парфум протримався довше, шкіру після душу потрібно обов’язково зволожувати. Справа в тому, що до складу аромату входять олії. Якщо шкіра суха, то вона поглинає їх із парфумів, і композиція швидко зникає. Тому після банних процедур відразу змащуйте тіло кремом.

Засобом для тіла можна не тільки утримати, а й обіграти аромат. Лосьйони і креми з банних парфумерних ліній – банальний, але ефективний хід. Ці композиції ненав’язливо розкриваються, і навколишні точно не будуть проклинати за «занадто солодкі парфуми». А можна обрати засіб, щоб у складі була амбра – вона допоможе парфумам стати більш насиченими.

Використовуйте правильні точки

Усі знають про зони (на них кровоносні судини розташовані близько до поверхні шкіри), на які варто наносити аромати – це скроні, згин ліктя, шия, центр грудної клітки, зап’ястя. Якщо аромат останнім часом здається нав’язливим, наносьте його на задній бік шиї. Ви майже не будете відчувати запах, і навколишні точно не скаржитимуться.

Багато хто вважає, що парфуми розкриваються упродовж дня, але це помилка. По-перше, не всі парфуми так довго тримаються на тілі, а по-друге, через півгодини після нанесення адаптуються рецептори, і ви перестаєте відчувати явний аромат. Тому відчувати парфум потрібно перші 30 хвилин.

Не розприскуйте парфуми за вухами. Тут велике скупчення сальних залоз, себум може сильно спотворити композицію парфумів, і запах вийде дивним. Також не варто, побризкавши парфумами зап’ястя, розтирати їх між собою. Так ви порушите структуру аромату, і він не буде приємним у шлейфі.

Не забувайте про волосся

Волосся легко вбирає запахи. Тому аромат на ньому пробуде з вами цілий день, поки не помиєте голову.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин