Усіх торговців в Україні зобов’яжуть приймати оплату картками

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) розробило проект постанови Кабміну з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами і послугами на прийом безготівкових платежів вже з липня 2019 року.

Тепер в міністерстві пропонують встановити обов’язковий графік, починаючи з літа 2019 року, а етапи графіка прив’язати до виду діяльності підприємства сфери торгівлі товарами і послугами. Список способів безготівкової оплати розширюється.

Під «платіжними засобами» маються на увазі POS-термінали. У листопадовому проекті чиновники конкретизували, які ще способи безготівкової оплати зможуть стати альтернативою POS-терміналів: платіжні сервіси онлайн, мобільні додатки, системи інтернет-банкінгу та перекладу на розрахунковий рахунок суб’єкта господарювання, які забезпечують переказ грошей цілодобово.

Тільки в безготівковій формі необхідно проводити всі платежі на суму понад 50 тис грн. Ціна продажу товарів або послуги за готівку або безготівкові кошти не повинна буде відрізнятися. Бізнесмени зможуть орендувати один POS-термінал на кілька закладів, але тільки якщо кожен суб’єкт господарювання забезпечить окремий облік своїх операцій.

Все по темі: картки  оплата 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин