Усіх торговців в Україні зобов’яжуть приймати оплату картками

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) розробило проект постанови Кабміну з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами і послугами на прийом безготівкових платежів вже з липня 2019 року.

Тепер в міністерстві пропонують встановити обов’язковий графік, починаючи з літа 2019 року, а етапи графіка прив’язати до виду діяльності підприємства сфери торгівлі товарами і послугами. Список способів безготівкової оплати розширюється.

Під «платіжними засобами» маються на увазі POS-термінали. У листопадовому проекті чиновники конкретизували, які ще способи безготівкової оплати зможуть стати альтернативою POS-терміналів: платіжні сервіси онлайн, мобільні додатки, системи інтернет-банкінгу та перекладу на розрахунковий рахунок суб’єкта господарювання, які забезпечують переказ грошей цілодобово.

Тільки в безготівковій формі необхідно проводити всі платежі на суму понад 50 тис грн. Ціна продажу товарів або послуги за готівку або безготівкові кошти не повинна буде відрізнятися. Бізнесмени зможуть орендувати один POS-термінал на кілька закладів, але тільки якщо кожен суб’єкт господарювання забезпечить окремий облік своїх операцій.

Все по темі: картки  оплата 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин