Морська адміністрація продовжила терміни навігації на Дніпрі

Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) продовжила терміни закриття навігації на судноплавних шлюзах річки Дніпро у 2018 році. Про це повідомила прес-служба Державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях».

«Затвердити дати продовження навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро в 2018 році, за умови плавання суден виключно в світлий час доби, при сприятливих метеорологічних умовах на ділянках судноплавних шляхів, на яких знято річна світлова навігаційна обстановка», – йдеться в наказі Морської адміністрації.

Згідно з повідомленням, нової орієнтовною датою припинення судноплавства на Канівському шлюзі визначено 20 грудня, на Кременчуцькому – 25 грудня, Дніпродзержинському, Каховському шлюзах і в Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) – 28 грудня.

У листопаді ДУ «Держгідрографія» почало зняття світлових навігаційних буїв на внутрішніх водних шляхах України. Згідно з планом, до 29 листопада буде проведено зняття навігаційних буїв на Дніпровському водосховищі, до 1 грудня – на Канівському водосховищі та річці Південний Буг, 3 грудня – на Кам’янському водосховищі, 15 грудня – в низов’ях Дніпра від гирла до Каховської ГЕС, 20 грудня – на Каховському водосховищі. На сьогоднішній день навігаційні буї повністю зняті на Київському водосховищі, завершується робота на Кременчуцькому водосховищі.

У березні Міністерство інфраструктури визначило дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах Дніпра: на Каховському шлюзі – з 20 березня по 5 грудня, Запорізькому РГС – з 20 березня по 4 грудня, Дніпродзержинському та Кременчуцькому шлюзах – з 27 березня по 22 листопада, Канівському і Київському шлюзах – з 2 квітня по 15 листопада.

Навігація на Дніпрі в 2017 році відкрилася в березні і завершилася 16 листопада і 21 листопада на Київському та Канівському шлюзах, 20 грудня – на Кременчуцькому, Дніпродзержинському, Каховському шлюзах і Запорізькому РГС. За даними Державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях», кількість минулих шлюзування на Дніпрі судів за період навігації 2017 року збільшилося в порівнянні з 2016 роком на 13% – до 13 408.

 

 

Все по темі: Дніпро  Навігація 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Травня, 2019 Неділя
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин