Пішоходів закликають користуватися флікерами

 

Патрульна поліція Полтавської області закликала пішоходів подбати про свою безпеку та користуватися флікерами! Відповідне звернення патрульні розмістили на своїй офіційній сторінці у facebook

“У зв`язку зі скороченням світлового дня та погіршенням погодних умов, що призводить до зниження рівня видимості на дорозі, закликаємо пішоходів користуватися світловідбиваючими елементами на одязі. Флікери – це важливі елементи пасивної безпеки пішохода, які значно знизять ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду у темну пору доби. Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Станьте помітними на дорозі та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху!”, – йдеться у повідомленні.

 

Подбай про безпеку – користуйся флікерами!

У зв`язку зі скороченням світлового дня та погіршенням погодних умов, що призводить до зниження рівня видимості на дорозі, закликаємо пішоходів користуватися світловідбиваючими елементами на одязі.

Флікери – це важливі елементи пасивної безпеки пішохода, які значно знизять ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду у темну пору доби.

Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Станьте помітними на дорозі та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Все по темі: Пішоходи  флікери 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин