Пішоходів закликають користуватися флікерами

 

Патрульна поліція Полтавської області закликала пішоходів подбати про свою безпеку та користуватися флікерами! Відповідне звернення патрульні розмістили на своїй офіційній сторінці у facebook

“У зв`язку зі скороченням світлового дня та погіршенням погодних умов, що призводить до зниження рівня видимості на дорозі, закликаємо пішоходів користуватися світловідбиваючими елементами на одязі. Флікери – це важливі елементи пасивної безпеки пішохода, які значно знизять ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду у темну пору доби. Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Станьте помітними на дорозі та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху!”, – йдеться у повідомленні.

 

Подбай про безпеку – користуйся флікерами!

У зв`язку зі скороченням світлового дня та погіршенням погодних умов, що призводить до зниження рівня видимості на дорозі, закликаємо пішоходів користуватися світловідбиваючими елементами на одязі.

Флікери – це важливі елементи пасивної безпеки пішохода, які значно знизять ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду у темну пору доби.

Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Станьте помітними на дорозі та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Все по темі: Пішоходи  флікери 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Травня, 2019 Неділя
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин