Кременчужани, які вразливі до ВІЛ можуть отримати соціальні послуги

На дані цілі з місцевого бюджету передбачено 144 тис. грн.

У Кременчуці здійснюється надання соціальних послуг та забезпечення соціального супроводу представникам груп населення вразливим до ВІЛ.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО, згідно з програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018 – 2020 роки у Кременчуці здійснюється надання соціальних послуг та забезпечення соціального супроводу представникам груп населення, вразливим до ВІЛ.

До груп підвищеного ризику належать:

– люди, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ), в тому числі діти;
– особи хворі на СНІД, які потребують паліативної допомоги;
– пацієнти, що проходять контрольоване лікування туберкульозу;
– пацієнти програми антиретровірусного лікування;
– представники інших груп підвищеного ризику ВІЛ-інфікування.

До переліку соціальних послуг, які надаються в місті за кошти соціального замовлення, належать:

– консультації соціального працівника з питань зменшення ризикованої поведінки, формування прихильності до АРТ (антиретровірусна терапія) та медичних послуг;
– патронаж соціального працівника – допомога в дотриманні лікувального режиму, доставка АРТ, сприяння в проходженні діагностики;
– консультації соціального працівника щодо проходження обстеження на туберкульоз та соціальний супровід хворих на туберкульоз. 

Переможець конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг – Благодійна організація «Світло надії».

Фінансування даних послуг здійснюється за напрямком «Організація та проведення конкурсу соціального замовлення на надання послуг вразливим до ВІЛ групам населення».

На 2018 рік департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області по даному напрямку передбачено видатків з місцевого бюджету в сумі 144 тис. грн.

Станом на 01.11.2018 надані соціальні послуги 191 особі на загальну суму 105 280,85 грн, що становить 73,17%  від суми договору. До кінця 2018 року планується надати соціальні послуги 244 особам.

 

Все по темі: вразливі до ВІЛ  Кременчук  соціальні послуги 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин