Для кременчуцьких страхувальників проводять роз’яснувальні роботи

З 01 жовтня в електронному вигляді страхувальниками було подано 664 заяви-розрахунку до відділення управління Фонду.

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12 був затверджений новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, відповідно до якого з 01 жовтня 2018 року запроваджується нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам (далі – Порядок).

Про це повідомляє прес-служба міськради.

З моменту затвердження нового Порядку фахівцями Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – відділення управління Фонду) проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота серед страхувальників міста Кременчука та Кременчуцького району щодо його практичного застосування.

Станом на 14 листопада відділенням було укладено 534 договори зі страхувальниками для подання заяв-розрахунків в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

З 01 жовтня в електронному вигляді страхувальниками було подано 664 заяви-розрахунку до відділення управління Фонду.

Запроваджені нововведення мають на меті спростити й оптимізувати взаємодію роботодавців із робочими органами виконавчої дирекції Фонду та їх відділеннями, попередити можливі помилки при нарахуванні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, не допустити неправомірних витрат коштів Фонду соціального страхування України.

Окрім того, з 01 жовтня 2018 року Фондом було започатковано систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат найманим працівникам, що має на меті знизити ризик можливих затримок надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду. Повідомлення про проведення виплат страхувальником страхових коштів повинно надсилатися за формою згідно із додатком 2 до Порядку протягом місяця із дня проведення виплат страхувальником. Передбачено декілька способів направлення повідомлення: в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, листом із повідомленням або особисто страхувальником.

Шановні страхувальники, з метою уникнення порушення чинного законодавства, звертаємо Вашу увагу на своєчасне інформування відділення управління Фонду про здійснені виплати. У разі відсутності зазначеної інформації протягом трьох місяців із дня проведення фінансування, робочими органами Фонду та їх відділеннями будуть проведені перевірки щодо правильності використання страхувальником коштів Фонду.

 

 

Все по темі: Кременчук  роз'яснувальна робота  страхувальники 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин