До уваги кременчужан з вадами слуху!

Можна отримати грошову компенсацію вартості за самостійно придбані спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

14 березня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято рішення внести зміни до постанови «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Порядком передбачено виплату грошової компенсації вартості за самостійно придбані спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією – мобільні телефони (смартфони).

Компенсація виплачується особам з інвалідністю зі слуху, законним представникам дітей з інвалідністю зі слуху віком від семи років один раз на 5 років за один придбаний виріб.

Відшкодовується вартість телефону в межах граничної ціни на мобільний телефон для письмового спілкування за умови надання фіскального чеку.

Гранична вартість, яка компенсується за самостійно придбаний телефон у 2018 році становить 3252 грн.

Крім фіскального чека, подаються: гарантійний талон на отриманий виріб, паспорт, висновок МСЕК, довідка про реєстрацію місця проживання (для дітей).

Оригінал фіскального чека для виплати компенсації передається особою з інвалідністю або їх законним представником до органу соціального захисту населення не пізніше чотирьох місяців з дати, зазначеної в фіскальному чеку.

Виплата грошової компенсації може здійснюватись тільки за ті засоби, які були самостійно придбані особами з інвалідністю або їх законними представниками з моменту вступу в дію постанови Кабінету Міністрів України № 238 від 14.03.2018, підтвердженням чого є дата в фіскальному чеку.

Технічні характеристики мобільного телефону які можуть бути придбані та підлягають компенсації – екран 4,5 або більше, розподільча здатність екрана 480х800 або більше; великі шрифти; великі кнопки; динамік підвищеної гучності; кнопка SOS.

За більш детальною інформацією щодо отримання компенсації необхідно звертатися до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації:

По Автозаводському району: проспект Свободи, 66, каб. 15, тел.758682.

По Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90, каб. 118, тел. 62195.

 

Все по темі: компенсація  Кременчук  особи з вадами слуху 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин