Кременчужани долучилися до мітингу з нагоди Дня Гідності та Свободи

Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання.

Сьогодні, 22 листопада у Кременчуці біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» пройшов мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Під час заходу згадали хронологію  знакових подій, пов’язаних із Революцією Гідності, а активісти Майдану депутат міської ради Ганна Павленко, Леонід Харченко, Ярослав Волошин  та Олександр Пономаренко  поділилися спогадами  ті важливі для України події та підкреслили, що вони  змінили країну назавжди.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні і учасників АТО та поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

Участь у заході взяли  міський голова Віталій Малецький разом зі своїми заступниками, працівники виконавчого комітету та депутати Кременчуцької міської ради,  представники громадськості, організацій та підприємств, політичних партій.

Для довідки:

21 листопада  Україна вп’яте  відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Це свято встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» (Указ Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року).

Фото Дмитра Бабця.

Все по темі: до Дня Гідності та Свободи  Кременчук  мітинг 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин