Кременчуцьку спортсменку Єлизавету Каланіну привітали з черговим досягненням

Спортсменка завоювала ІІІ місце у турнірі серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок.

З 9 по 11  листопада в місті Ташкент (Узбекистан) відбувся турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок. У складі збірної команди України в змаганнях  брала участь кременчуцька спортсменка,  вихованка спортивного клубу «Легіон» Єлизавета Каланіна.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За підсумками участі у змаганнях Каланіна Єлизавета завоювала ІІІ місце в ваговій категорії +78 кг. Вона  подолала перші два раунди та перемогла китаянку Цзя Вень Тсай і Се біль Акбулут з Туреччини.  У півфіналі вона поступилася колишній співвітчизниці Ірині Кіндзерській, яка представляє Азербайджан, а в сутичці за «бронзу» виявилася сильнішою за британку Сари Адлінгтон.

Сьогодні за результатами участі спортсменки спортклубу «Легіон-Спорт» у вищезгаданих  змаганнях  ТРК «Європа» відбулася прес-конференція за участі міського голови Віталія Малецького, його заступника Руслана Проценка,  Почесного президента клубу «Легіон-Спорт» Володимира  Матицина та  тренера спортсменки Василя Волошина. Вони привітали  Єлизавету Каланіну з черговим спортивним досягненням та побажали спортсменці  майбутніх перемог.

 

Все по темі: Єлизавета Каланіна  Кременчук  Спортсменка 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин