Кременчужани зможуть користуватися електронними квитками

Введення електронного квитка буде вигідним і тролейбусникам, і пасажирам.

Жителі Кременчука невдовзі зможуть користуватися електронними квитками для проїзду у тролейбусах.

Відповідний тристоронній Меморандум про наміри сьогодні підписали міський голова Віталій Малецький, керівник групи інноваційних рішень компанії «VISA» в  СНД і Південно-Східній Європі Євген Лісняк та директор КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександр Вертюх.

За інформацією прес-служби міськради, за останній час у Кременчуці відбулося чимало позитивних змін в роботі комунального електротранспорту. Взятий керівництвом міста курс на повне оновлення електротранспорту успішно впроваджується. Вже сьогодні по місту курсує 20 нових сучасних тролейбусів, найближчим часом очікується прибуття ще 20. У роботі також документація з придбання 10 тролейбусів, які з’єднають тролейбусним сполученням центральну частину міста з Крюківською стороною. Чимало позитивних зрушень відбулося і на самому підприємстві – покращилися умови праці, підвищилася заробітна платня тощо. І при цьому, проїзд у тролейбусах залишається 2 гривні. Тролейбусне управління отримує фінансову підтримку з міського бюджету і , як зазначив міський голова Віталій Малецький, міська влада й надалі робитиме все можливе, аби жителі міста отримували доступні і комфортні послуги з пасажиро перевезення.

Введення електронного квитка буде вигідним і тролейбусникам, і пасажирам.

По –перше, квиток дасть можливість мати повну картину про пасажиропотік, підприємство отримуватиме розумну компенсацію, а пасажири «бонусні поїздки». Це зручно, сучасно,  і це перший крок до впровадження  інших послуг, які можна отримати за допомогою електронної картки.

Все по темі: електронні квитки  користування  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин