Новий захист від фейкових новин представив Google

Як випливає з оголошення, компанія робить обов’язковим вказівка ​​про фізичних або юридичних осіб, які оплатили рекламу.

Google оголосив про нові, спеціально підготовлених до майбутніх виборів до Європарламенту заходи по боротьбі з недостовірними новинами.

За інформацією УНІАН про це йдеться в опублікованій 22 листопада в блозі Google інформації за підписом Лі Джуніус, директора по публічній політиці і відносинам з державними органами влади в ЄС. Як випливає з оголошення, компанія робить обов’язковим вказівка ​​про фізичних або юридичних осіб, які оплатили рекламу і внутрішній процес верифікації політичних рекламодавців.

Крім обов’язкового розкриття інформації про платників і рекламодавців Google має намір представити звіт про прозорість передвиборної реклами з інформацією про те, хто платив за таку рекламу, на кого вона була розрахована, і скільки на неї було витрачено, а також бібліотеку рекламних роликів з можливістю пошуку.

Очевидним недоліком представлених заходів є те, що, як випливає з оголошення, стосуються вони тільки тих рекламних роликів, які вказують назву політичної партії, кандидата або особи, яка займає політичну посаду в даний час.

Вибори до Європейського парламенту відбудуться в травні 2019 року. У їх ході 350 млн виборців мають обрати 705 депутатів.

Все по темі: Google  захист  фейкові новини 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин