У лікарнях перевірили якість харчування

Робоча група, до якої входили заступник міського голови Ольга Усанова, керівник міського департаменту охорони здоров’я Максим Середа та депутат міської ради Олександр Коркішко, перевірила організацію харчування хворих у Першій міській лікарні, пологовому будинку та лікарні «Придніпровська».
У вівторок, 20 листопада, члени робочої групи відвідали три медичні заклади Кременчука, аби перевірити якість харчування пацієнтів стаціонарних відділень.

До Першої міської лікарні та пологового будинку із централізованого харчоблоку, який працює у лікарні відновного лікування, їжу доставляє фірма-постачальник «Понтем.юа».
Тож спочатку члени комісії перевірили документацію Першої лікарні, яка супроводжує організацію харчування, та сам процес роздавання їжі. А потім відвідали їдальні у відділеннях.

Особливих зауважень комісія не висловила. Їдальні лікарень утримують у задовільному санітарному стані. Щоправда, не всі вони осучаснені ремонтами. Але це стосується іншої статті бюджетних витрат. Тож Максим Середа пообіцяв, що надалі працюватиме над тим, щоб у бюджеті заклали кошти на оновлення інтер’єру їдалень. Щоб вони виглядали по-домашньому.

Члени робочої групи не побачили розбіжностей у тому, що заявлено в меню, розмірах порцій та їхній наповненості. Санітарні вимоги теж витримані. Ваги для прийому харчів від постачальника в робочому стані.

У пологовому будинку представили кілька видів меню – для вагітних, породіль та пацієнтів відділення патології.
Із недоліків, на які вказали члени комісії – це необхідність збільшити кількість посуду, відповідно до кількості пацієнтів. Хоча вони часто використовують власний посуд. Але це не може бути виправданням для нестачі власних комплектів у лікарні.
Насамкінець депутат Олександр Коркішко зазначив, що порушуватиме питання про збільшення розміру порцій для хворих. І наполягатиме на тому, щоб у міський бюджет наступного року заклали більше коштів на харчування у лікарнях.
У лікарні «Придніпровська» (колишня залізнична) інший постачальник, ніж у перших двох лікувальних закладах – ФОП «Лур’є». А також інше джерело фінансування. Тут харчування хворих оплачують за рахунок страхових полісів від Укрзалізниці. Тож у даній лікарні зазвичай проводять планові операції. Хоча є випадки й ургентної невідкладної допомоги.

У лікарні «Придніпровська» є різні види меню за різною ціною – за 20, 35 і 60 гривень. А страхова компанія (залежно від поліса) визначає ціну харчування кожного пацієнта, який має страховку.
Щоправда, порції тут виявилися дещо меншими, ніж у попередніх закладах.

У їдальні члени комісії спробували їжу і залишилися задоволені її смаком.

Зауважень у членів комісії до організації харчування у цій лікарні також було небагато. Детальніше про недоліки заступник міського голови Ольга Усанова пообіцяла розповісти на підсумковій нараді за результатами перевірок якості харчування усіх міських лікарень. Висновки стосуватимуться кожного лікувального закладу. Потім зберуть разом керівників лікарень та постачальників їжі і обговорять шляхи розв’язання проблемних питань.

Все по темі: Максим Середа  перевірка  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин