У Кременчуці з’явиться бетонний скейт-парк

Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року.

21 листопада проходило засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Цього року на конкурс було подано 80 проектів від органів місцевого самоврядування з 24 районів та 5 міст обласного значення. Переможцями конкурсу визнали 49 проектів.  Їх буде реалізовано на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став одним із переможців. Мета проекту – сприяння розвитку спортивного туризму через облаштування бетонного скейт-парку у місті Кременчук. Відповідно до умов конкурсу обсяги співфінасування проектів переможців конкурсу з обласного бюджету у 2018 році складає не більше 600,0 тис. грн. Обов’язковою умовою є співфінансування проектів з місцевого бюджету. Кошти обласного бюджету виділяються одночасно, або після виділення коштів місцевого бюджету. Вартість даного проекту складає 1315,0 тис. грн.

Кременчуцький проект презентував радник з питань розвитку КП «Кременчук Інвест» Олександр Бібік, який розповів, що у Кременчуці існує лише кілька місць де можна займатися скейбордингом. Також молоді люди займаються скейтбордингом в парках, на вулицях і тротуарах міста, що викликає небезпеку для відпочиваючих там мешканців, особливо з маленькими дітьми. Будівництво такого туристично-спортивного об’єкту вирішить зазначені проблеми та буде гарним прикладом розвитку інфраструктури спортивного туризму, що в свою чергу привабить туристів до міста Кременчук.

Зазначається, що Кременчук третій рік поспіль стає одним із переможців Полтавського конкурсу розвитку територіальних громад.

 

Все по темі: бетонний скейт-парк  з'явиться  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин