Юні кременчужани їздили до Полтави на відкритий кубок міста зі змішаних єдиноборств ММА

24 листопада у Полтаві проходили змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Близько 100 юних спортсменів боролися за першість в змаганнях та Кубок міста.

Про це повідомляють у міській раді Полтави.

Голова ГО «Асоціація бойових мистецтв Полтавщини», старший тренер Збірної Полтавської області зі змішаних єдиноборств Ігор Онопрієнко зазначив, що ці змагання можуть стати чудовим майданчиком для розвитку своїх здібностей великої кількості спортсменів:

– Ми намагаємося налагодити роботу, щоби спортсмени нашої області, нашого міста достойно представляли Полтавщину на Всеукраїнській та міжнародній арені. На ці змагання приїхали юнаки з Кременчука, Мартинівки, Лубен, селищ, що знаходяться поруч.

Серед присутніх на змаганнях і професійні спортсмени. Підтримав початківців чемпіон світу з ММА Дмитро Микуця:

– Тут молоді хлопці гарно проявляють свій характер, підготовку. Саме на таких змаганнях ми можемо спостерігати, на що вони здатні, бо в залі на тренуванні усе відбувається зовсім не так. А тут вони показують свої сили, амбіції.

Після запеклих змагань у кожній з категорій учасників були визначені свої фаворити. Найбільше переможців серед спортсменів полтавської команди «One Team».

 

 

Все по темі: кубок  ММА  Полтава 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин