Юні кременчужани їздили до Полтави на відкритий кубок міста зі змішаних єдиноборств ММА

24 листопада у Полтаві проходили змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Близько 100 юних спортсменів боролися за першість в змаганнях та Кубок міста.

Про це повідомляють у міській раді Полтави.

Голова ГО «Асоціація бойових мистецтв Полтавщини», старший тренер Збірної Полтавської області зі змішаних єдиноборств Ігор Онопрієнко зазначив, що ці змагання можуть стати чудовим майданчиком для розвитку своїх здібностей великої кількості спортсменів:

– Ми намагаємося налагодити роботу, щоби спортсмени нашої області, нашого міста достойно представляли Полтавщину на Всеукраїнській та міжнародній арені. На ці змагання приїхали юнаки з Кременчука, Мартинівки, Лубен, селищ, що знаходяться поруч.

Серед присутніх на змаганнях і професійні спортсмени. Підтримав початківців чемпіон світу з ММА Дмитро Микуця:

– Тут молоді хлопці гарно проявляють свій характер, підготовку. Саме на таких змаганнях ми можемо спостерігати, на що вони здатні, бо в залі на тренуванні усе відбувається зовсім не так. А тут вони показують свої сили, амбіції.

Після запеклих змагань у кожній з категорій учасників були визначені свої фаворити. Найбільше переможців серед спортсменів полтавської команди «One Team».

 

 

Все по темі: кубок  ММА  Полтава 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин