Кременчуцькі представники вивчають світовий досвід інклюзивного та соціального підприємництва

У рамках конференції розглянуті практичні питання створення і підтримки соціального, жіночого і молодіжного підприємництва, економічної інтеграції вразливих груп населення.

22-23 листопада представники влади і бізнесу взяли участь у II Міжнародній конференції «Інклюзивний розвиток бізнесу: зростання, що працює для всіх».

Про це повідомляється на сайті КП «Кременчук Інвест».

У складі групи начальник управління розвитку підприємництва і торгівлі Людмила Жорняк, директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, його заступник Оксана Кузьменко та інші.

У роботі конференції беруть участь представники Канади, Болгарії, України. Організатор – Проект ПРОМІС.

У рамках конференції розглянуті практичні питання створення і підтримки соціального, жіночого і молодіжного підприємництва, економічної інтеграції вразливих груп населення.

Учасники конференції також розглянути успішний досвід діяльності підприємств інклюзивного бізнесу, засновниками  і учасниками яких є ветерани АТО.

У рамках конференції розглядалось питання, які кременчуцька делегація планує втілити в життя у нашому місті, перш за все це сприяння створенню соціальних підприємств в місті, підтримка розвитку жіночого та молодіжного підприємництва.

У рамках конференції були представлені стенди-звіти організацій, які взяли участь у грантових програмах Проекту ПРОМІС з Києва, Полтави, Вінниці, Запоріжжя, Горішніх Плавнів, Хмільника, Чернігова та Кременчука.

Чималу зацікавленість викликали стенди Горішніх Плавнів, Чернігова та нашого міста.

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку продемонструвала роботу «Бюро сприяння експорту», мета діяльності якого направлена на створення умов для зростання експортного потенціалу МСП міста Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та представленні експортерів на цільових ринках. Зразки продукції учасників проекту зацікавили учасників конференції та відвідувачів виставки.

У рамках проекту частина його учасників могла відвідати Литву та Польщу, де були створені умови для отримання фахових консультацій, презентацій продукції, вивчення ринку, проведення переговорів у форматі B2B. У рамках проекту створено 3 робочих місця, а деяким учасникам вже вдалося знайти іноземних партнерів, з якими вони продовжують опрацьовувати механізми експортування своєї продукції.

Високу оцінку проекту надали іноземні гості та депутати Полтавської обласної ради, начальник профільнього управління Полтавської ОДА Михайло Бугрій.

Фото взято із сайту КП «Кременчук Інвест».

Все по темі: інклюзивного та соціального підприємництва  Кременчук  світовий досвід 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин