Кременчуцьких дітлахам покажуть як козаки новорічну зірку шукали

Квитки можна придбати у касах міста.

З 24 грудня по 6 січня Міський Палац культури запрошує на шоу виставу «Як козаки новорічну зірку шукали» та розважальну програму біля ялинки.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Сучасна казка для дітей та дорослих про те, як один хитрий Пройдисвіт намагався всім Новий рік зіпсувати. Рятуватимуть свято українські супергерої, козаки: Тур, Грай та Око. Вони вирушать у кругосвітню  у кругосвітню подорож, де зустрінуться з багатьма пригодами та перешкодами. Почуття гумору, кмітливість, та сила волі допоможуть козакам, навіть у космос злітати  та зірку з неба дістати. Під час вистави усіх глядачів очікують незабутні враження та справжньої казкової пригоди. Діти будуть не тільки глядачами, а й активними учасниками дійства.

Близько 20 вистав  протягом  новорічних та різдвяних свят покажуть маленькі та великі артисти Міського палацу культури юним жителям Кременчука.

Квитки можна придбати у касах міста. У самому палаці культури, або у БЦ Бульвар Телефони кас: 097 445 57 99 – МПК та 097 049 34 30 – ТЦ Бульвар Телефон для колективних/корпоративных замовлень 0962795545.

Все по темі: «Як козаки новорічну зірку шукали»  Кременчук  новорічна казка 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин