У сервісному центрі на Полтавщині вимагали 5,5 тисяч грн за водійські права

У Полтавські області затримали під час отримання хабара директора одного з регіональних сервісних центрів МВС та його посібника. Чоловіки вимагали 5 500 грн за безперешкодне отримання посвідчення водія. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Частину неправомірної вигоди в сумі 3 500 грн зловмисники отримали від громадянки за вирішення питання щодо невідвідування спеціалізованої автошколи та успішної здачі іспитів на отримання посвідчення водія категорії «D».

Після отримання другої частини хабара правопорушники видали дівчині посвідчення водія та були затримані правоохоронними органами.

Прокуратура Полтавської області повідомила зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди, для себе за вчинення в інтересах особи, яка надає таку неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

На даний час досудове розслідування триває.

Все по темі: водійські  права  сервісний  центр 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин