Біля залізничного вокзалу Кременчука встановлено модульний пункт обігріву

Він запрацює у разі пониження температури зовнішнього повітря.

У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлюють пункт обігріву, який минулого року на замовлення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради був виготовлений ТОВ «Інструментальний завод». наметі.

За іформацією прес-служби міськради, у зимовий період 2018-2019 років громадяни без постійного місця проживання та ті, хто потребуватиме певної допомоги під час морозів, також зможуть відпочити та зігрітися у комфортних умовах.

Запрацює пункт обігріву  у разі  пониження температури зовнішнього повітря. Для осіб без постійного місця проживання в ньому двічі на день буде організоване  харчування. Такий сучасний пункт обігріву у нашому місті  було встановлено вперше минулої зими, до цього такий важливий соціальний об’єкт  працював у звичайному

Також зазначаєтся, що з метою запобігання переохолодження та недопущення замерзання громадян, які не мають постійного місця проживання  і потребують соціальної допомоги, 26 листопада міським головою Віталієм Малецьким було підписане розпорядження «Про організацію заходів з розгортання пункту обігріву».

 

Все по темі: залізничний вокзал  Кременчук  мобільний пункт обігріву 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин