Матч «Ворскла» — «Арсенал»: гра може відбутися у Полтаві

Частина співробітників УЄФА стала на бік вболівальників «Ворскли»

Футбольний клуб «Ворскла» продовжує боротися за право провести матч 5-го туру Ліги Європи «Ворскла» — «Арсенал» у Полтаві. Про це повідомив керівник прес-служби клубу Артем Лобанов.

За його інформацією, зараз в УЄФА це питання обговорюється. Частина співробітників стала на бік вболівальників.

— Нам дуже не хотілося б, аби вболівальники мали хвилювання. Тому останні дві години ми спілкувалися в онлайн режимі і з розробниками програмного забезпечення по квитках, і зі службами НСК «Олімпійський». Паралельно ми повинні мати і цей стадіон «у рукаві» як «джокер», адже ви бачите, яка ситуація із погодою в Україні. Знаю точно, що «Арсенал» збирався їхати до Полтави. Зараз ми організовуємо дві гри в різних частинах України так, щоби вони були на належному рівні з належними заходами безпеки. Для вболівальників буде зроблено все максимально, щоб ті квитки, які вони придбали, могли повернути, або пройти по них на гру у Києві, — заявив віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак, передає Полтавщина Спорт.

Нагадаємо, за останньою офіційною інформацією, матч “Ворскла” – “Арсенал” було перенесено до Києва. Він має відбутися в той же час, 29 листопада о 19:55, але на НСК «Олімпійський». ТБ трансляція на каналі Футбол 1.

Все по темі: Арсенал  Ворскла 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин