Більше 13 тисяч свідоцтв про народження немовлят видано на Полтавщині

За статистикою майже 70% від загальної кількості виданих свідоцтв батьки отримують в пологових будинках.

На Полтавщині зростає кількість батьків, які отримують свідоцтво про народження дитини безпосередньо у пологових будинках.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

З моменту впровадження послуги станом на 29 листопада нею скористалися 12998 громадян та отримано 13087 свідоцтв про народження немовлят. За статистикою майже 70% від загальної кількості виданих свідоцтв батьки отримують в пологових будинках.

«Приємно, що одна із найбільш революційних новацій Мін’юсту – видача свідоцтв про народження немовляти в пологовому будинку стає все більш популярною та затребуваною серед батьків. Адже для них це справді легко, швидко і зручно», – начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«Звертаємо увагу громадян, що прийом документів, необхідних для здійснення державної реєстрації народження та отримання свідоцтва безпосередньо у закладі охорони здоров’я, проводиться згідно затвердженого графіку, з яким можна ознайомитися за посиланням: https://www.just.gov.ua/news/6398/», – йдеться в повідомленні.

 

 

Все по темі: видано  Полтавщина  свідоцтва про народження 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин