Підприємства Полтавщини примусово сплачують заборговану плату

ТОП-5 підприємств, де ліквідовані найбільші борги по заробітній платі.

Одним з важливих напрямків роботи органів юстиції є питання ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

«Ми спостерігаємо позитивну динаміку стягнення заборгованості з підприємств, зокрема, з початку поточного року державній виконавчій службі Полтавщини вдалося погасити 5,7 млн грн заборгованості по зарплаті», – розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Це стало можливим завдяки цілій низці заходів, які @Міністерство юстиції запровадило у квітні: це і робота регіонального штабу та мобільних груп Мін’юсту, і оприлюднення антирейтингів підприємств-боржників у всіх регіонах, і запровадження постійного моніторингу та контролю за виконанням рішень про стягнення заробітної плати, і активність виконавців у відпрацюванні виконавчих проваджень щодо підприємств, які перебувають у процедурі банкруцтва.

«Хочу підкреслити, що ми робимо усе можливе для того, щоб знайти і реалізувати майно кожного підприємства-боржника і ліквідувати заборгованість по зарплаті перед його працівниками», – зауважив Олег Тимченко.

Крім того, очільник юстиції Полтавщини розповів про ТОП-5 підприємств, де ліквідовані найбільші борги по заробітній платі.

Все по темі: підприємства  Полатвщина  примусова сплата зборгованої плати 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин