В зав’язаному пакеті і на морозі: в Кременчуці знайдено 5-ьох цуценят

Наразі вони знаходяться в КП «Спецсервіс-Кременчук».

У Кременчуці під парканом було знайдено зім’ятий чорний пакет в якому виявлено п’ятеро живих цуценят. Скільки він пролежав на морозі невідомо.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє начальник відлову і утримання собак Марина Кожушко.

«Важко втриматися від емоційних слів, скажу тільки, що коли ми це побачили, у мене затряслися руки, захотілося прокинутися і зрозуміти, що це страшний сон! Два хлопчики і три дівчинки, зовсім крихітні… мабуть, від маленької, домашньої собачки. Притиснувшись один до одного, в зав’язаному пакеті, діти витримали мороз, але від голоду і страху були вже ледве живими…», – пише Марина Кожушко.

Вона зазначає, що цуценят зігріли, нагодували і поселили в теплий котячий вольєр. Місця там зовсім мало, проте таких маленьких цуценят тримати в Спецсервісі більше ніде. Адже вольєри для собак тільки літні, і в пункті тимчаосовго тримання, розраховані на 100 тварин, а зараз їх там 200.

Цуценят зігріли, нагодували і поселили в теплий котячий вольєр, місця там зовсім мало, але таких нещасних маленьких крихт, тримати в Спецсервіс більше ніде, вольєри для собак тільки літні, і в пункті тимчасового тримання, розрахованому на 100 тварин, зараз знаходиться майже 200 собак.

«Тепер всі співробітники будуть няньчитися з малюками і кожен день панічно боятися спалаху ентериту, адже кожна доросла собака приносить багато інфекцій, які для малюків – просто вирок! Ми дуже сподіваємося, що в самий найближчий час цих чарівних дітей заберуть в добрі руки! Подальшу ветеринарну допомогу і стерилізацію Спецсервіс гарантує! І ще … раптом хто-небудь знає, ту «кмітливу людину», яка скоїла цей аморальний, бездушний вчинок, повідомте, будь ласка, нам, ми готові написати заяву в поліцію і вимагати покарання за ст. 299 КК України, (знущання над тваринами). Зло має бути покаране!», – йдеться в повідомленні.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: в пакеті  Кременчук  цуценята 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин