871 осіб з Кременчука зробили щепленя проти грипу

Наразі у аптечній мережі міста є у наявності вакцини джісі Флю (GC FLU), ваксігрип  ( Vaxigrip) та інфлувак ( influvac).

Цього року щеплення від грипу у Кременчуці вже зробили 871 особа. Це  один із найвищих показників в області. За рахунок коштів міського бюджету імунізовано 367 медичних  працівників, 13 працівників освіти та 42 працівники  Центру надання адміністративних послуг, які найбільше контактують з людьми.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, вакцинація від грипу  є економічно обґрунтованою. За різними оцінками, витрати для кожного хворого, пов’язані із захворюванням на грип чи ГРВІ, коливаються від 400 до 2700 гривень у залежності від тяжкості захворювання. А вартість 1 дози вакцини, що захищає від грипу упродовж усього сезону, складає  200 – 300 гривень.

Нагадаємо, за даними минулого епідсезону в Україні було зафіксовано 7 летальних випадків від грипу. Жоден із пацієнтів не був щеплений від грипу.

Наразі у аптечній мережі міста є у наявності вакцини джісі Флю (GC FLU), ваксігрип  ( Vaxigrip) та інфлувак ( influvac).

 

Все по темі: Кременчук  проит грипу  щеплення 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин