Для малечі Кременчука відкрито басейн

Перед кожним заняттям діток оглядає медпрацівник, який слідкує за станом здоров’я малечі.

У Кременчуцькому навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І ступеня №15 – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу нарешті запрацював басейн.

За інформацією прес-служби міськради, на цю подію педколектив школи, дітлахи та батьки чекали з моменту відкриття навчального закладу. І от всі необхідні роботи завершено, і басейн радо прийняв своїх маленьких відвідувачів.

Як зазначила директор закладу Тетяна Одерій, цього року завдяки міському голові Віталію Малецькому та депутатам міської ради на капітальні видатки з міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень, за які   придбано необхідне обладнання, та 78 тисяч гривень на реактиви. Усі налагоджувані роботи виконані, проведені необхідні аналізи, і відтепер діти мають змогу займатися в басейні. Відвідувати басейн зможуть дітки старшої групи дитячого садочка та школярі, звичайно, за згодою батьків та при наявності медичних довідок. Перед кожним заняттям діток оглядає медпрацівник, який слідкує за станом здоров’я малечі. Температура води становить 31 градус тепла, підлога у басейні з підігрівом, тож дітям комфортно і затишно.

Проводить заняття досвідчений педагог – інструктор, який основним своїм завданням вважає навчити дітей не боятися води і правильно себе поводити у водному середовищі, звичайно, навчити плавати, але, крім цього,  заняття в басейні дають можливість вирівнювати осанку, розвивати м’язи, загартовувати організм.

 

Все по темі: відкрито басей  для малечі  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Червня, 2019 Середа
18 Червня, 2019 Вівторок
більше новин