Кременчуцькі школярі 1-4 класів продовжать харчуватися за рахунок міського бюджету

А також діти пільгових категорій.

У наступному році школярі молодших класів  та діти пільгових категорій харчуватимуться за рахунок міського бюджету

Наступного року учні 1-4 класів та діти пільгових категорій, як і цього року, харчуватимуться у школах за рахунок міського бюджету.

Про це вчора, 29 листопада повідомила сьогодні заступник міського голови Тетяна Неіленко під час семінару – презентації бюджету Кременчука на 2019 рік, проект якого виноситься на розгляд та затвердження ХXХІІІ сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 12 грудня.

Вона зазначила, що проектом бюджету на наступний рік  передбачено безкоштовне харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста та учнів 5-11 класів  пільгових категорій. Вартість харчування учнів 1-4 класів всіх категорій,  крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі дошкільних навчальних закладів, а також сніданки для учнів 5-11 класів пільгових категорій становлять 11,40 грн. Обід для учнів 1-4 класів з числа вихованців груп продовженого дня пільгових категорій коштує  12,00 грн.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що не у всіх містах України ці видатки передбачаються у місцевих бюджетах, у  Кременчуці  ж харчування дітей 1-4 класів та дітей пільгових категорій у старших класах буде збережено.

 

 

Все по темі: за рахунок міського бюджету  Кременчук  харчування дітей 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин