Студенти Кременчуцького медколеджу долучилися до профілактичної акції боротьби з ВІЛ/СНДом

Завершилась акція флеш-мобом – викладенням великої «Червоної стрічки».

29 листопада напередодні Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом за участю волонтерів в Кременчуцькому медичному коледжі   імені В.І. Литвиненка, проведено профілактичну акцію.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

В рамках акції молодь інформували про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, розповсюджено буклети. Небайдужі студенти поділилися із своїми однолітками порадами, як допоможуть запобігти ВІЛ-інфікуванню і зберегти своє здоров’я.

Також молоді люди не тільки отримали корисну інформацію, а й, відповідаючи на питання анкети «СНІД – загроза людству», перевірили себе на обізнаність про небезпеку щодо вірусу-ВІЛ.

В знак вшанування пам’яті померлих від СНІДу, співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу всім учасникам акції волонтери прикріпили червону стрічку. Завершилась акція флеш-мобом – викладенням великої «Червоної стрічки».

Всі учасники акції сподіваються, що Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом приверне увагу до даної проблеми і кроки до її вирішення були зроблені вже сьогодні.

Для довідки:

Проблема ВІЛ-інфекції понад 30 років залишається актуальною для світової спільноти. Масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.

Про це пУ теперішній час в Україні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції залишається напруженою – продовжується поширення ВІЛ серед населення, зростає кумулятивна кількість ВІЛ-інфікованих осіб і хворих на СНІД.

До 1 грудня Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом  Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить заходи профілактичної спрямованості.

Спеціалісти Центру проводять послідовну роботу з інформування молоді Кременчука про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби попередження ВІЛ-інфікування та захворюваності на СНІД. Протягом листопада учні та студенти прийняли участь у профілактичних заходах, під час яких у молоді формується особисте відповідальне ставлення до проблеми, що є запорукою її вирішення.

 

 

Все по темі: Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом  Кременчук  профілактична акція 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин