У Кременчуці собака і коти 10 днів знаходилися з мертвою пенсіонеркою: наразі їх врятовано 

Вони знаходяться в КП «Спецсервіс-Кременчук».

В центрі Кременчука в двохкімнатній квартирі жила жінка похилого віку з собачкою і кішками. Її сусіди почали турбуватися, що не бачили її більше 10 днів, собака почала скиглити і лаяти за зачинаними дверима. Через це сусіди звернулися до КП «Спецсервіс-Кременчук».

Про це повідомляє на своїй сторінці в «Фейсбук» начальник відлову і утримання собак Марина Кожушко.

Я порадила викликати поліцію. Поліцейські приїхали, зайшли в квартиру і виявили жінку мертвою, поруч з нею були коти і маленька, вірна собачка …

Коли криміналісти і слідчі вскрили квартиру, то виявилося, що жінка мертва. Проте поліцейські віднеслися із співчуттям до тварин, не вигнавши їх на вулицю. Їм насипали корпу і опечатали квартиру.

«Я зв’язалася з начальником поліції, Сергієм Миколайовичем, він відразу організував операцію порятунку. Дуже дякую! Приїхав слідчий і, в його присутності ми зайшли в опечатані квартиру… Те, що ми побачили, було сумним і важким видовищем.У квартирі дуже поганий запах, все до стелі завалено мотлохом і сміттям, вода і електроенергія відключені, кругом просто купи фекалій тварин… І в цьому у всьому, в паніці, метушаться перелякана собака і кілька котів…», – пише Марина Кожушко.

Вона зазначає, що собачку їм вдалося заспокоїти і взяти на руки, коли  посадили в переноску, вона почала несамовито скиглити і два кота рвонули через кватирку на вулицю. Це другий поверх і вони благополучно спустилися на землю по козирку балкона на першому поверсі, сусіди розповіли, що так коти робили завжди. Одну молоду кішечку зловили в квартирі і забрали з собою, і ще одну було виявлено мертвою на підлозі.

«Наразі собачка і кішечка знаходяться в Спецсервісі, дуже налякані, вони довго жили без їжі, в стресі, але ми зуміємо повернути їм стан ласкавих домашніх улюбленців, в пам’ять про нещасну, покійної господині… Друзі, в Спецсервіс ці тварини пройдуть реабілітацію, ми їх відгодуємо і підлікуємо. Будь ласка, допоможіть нам влаштувати їм подальшу хороше життя, знайти для них добрі руки!», – йдеться в повідомленні.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: 10 днів з мертвою пенсіонеркою  Кременчук  собака і коти 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин