За рік у Кременчуці трапилося 253 пожежі: загинуло 8 осіб

Працівники ДСНС наголошують на необхідності вжиття заходів щодо попередження пожеж під час опалювального періоду.

Вчора, 29 листопада на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обговорювалося питання  про недопущення  виникнення пожеж та вжиття заходів із запобігання загибелі людей від пожеж у житловому та приватному секторі міста під час опалювального періоду.

Як повідомив  представник  Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Корсун, з початку цього року  на території Кременчука та Кременчуцького району  виникло 253 пожежі, в той час як за відповідний період минулого року – 183.  Загальні збитки від них складають  більше 9 млн грн.  У поточному році на пожежах загинуло 8 осіб, у той час, як у 2017 – 13, травмовано 4 особи, проти 7 – минулого року.  Найчастіше пожежі трапляються на території приватного сектору, головна причина – людський фактор.

З метою попередження виникнення пожеж працівниками ДСНС України у Полтавській області постійно проводиться перевірка протипожежного стану будинків громадян похилого віку, багатодітних сімей, агітаційно-масова робота  серед мешканців приватного сектору та у навчальних закладах міста.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначив, що до проведення роз’яснювальної роботи з населенням необхідно долучати працівників контакт-центрів Автозаводської та Крюківської районних адміністрацій, проводити додаткові інструктажі щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки  у побуті, під час використання електроприладів, газового та пічного обладнання з розповсюдженням пам’яток попереджувального характеру щодо загибелі людей на пожежах, особливу увагу приділяти  неблагонадійним та багатодітним родинам, одиноким людям похилого  віку та інвалідам.

 

Все по темі: Кременчук  лпалювальний період  пожежі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин