Астрологiчний прогноз на 3-9 грудня

ОВЕН
Краще не квапити подiї, iнакше ви не зможете об’єктивно розрахувати свої сили. Придiлiть час вирiшенню старих проблем в особистому життi. У середу можлива цiкава дiлова зустрiч, яка багато чого змiнить. У п’ятницю начальство прискiпуватиметься до вас через дрiбницi, але це швидко мине. Саме час спланувати зимовi канiкули. Якщо не вийде виїхати далеко i надовго, обов’язково вирушайте у передмістя хоча б на кілька днiв.

ТЕЛЕЦЬ
Не варто віддавати увесь час роботі. Хоча б кiлька вечорiв присвятіть сім’ї або друзям. Люди, якi увiйдуть у ваше життя цього тижня, запропонують свiжi iдеї та вiдкриють новi перспективи. Ваш авторитет помiтно змiцниться, що створить основу для позитивних змiн у службовому або суспiльному становищi. Цей тиждень обiцяє бути плiдним i щедрим на приємнi сюрпризи. Зараз вам пробачать будь-якi шаленi вчинки, використовуйте свою чарiвнiсть на користь справи.

БЛИЗНЮКИ
Бiльше впевненостi у власних силах. Зберiгайте емоцiйну рiвновагу. На вас чекає бурхливе особисте життя i цiкава творча дiяльнiсть. Доведеться багато працювати, але це принесе успiх i прибуток. Вiвторок порадує цiкавими новинами i конструктивними пропозицiями. У четвер обговорiть із друзями проблему, яка виникла. Вони допоможуть мудрою порадою або рiшучими дiями.

РАК
Цього тижня вiдносини з колегами по роботi особливо сильно залежатимуть вiд вашої поведiнки, активностi та здатностi проявити iнiцiативу. Будьте обачнi в першiй половинi тижня, оскiльки в цей час можливi несподiванi конфлiкти, яких бажано уникнути. У середу вас чекають приємнi новини. У четвер можливий як рiзкий пiдйом, так i спад дiлової активностi.

ЛЕВ
Понедiлок сприятливий для наукових дослiджень, роздумiв i вiдкриттiв. Що менше амбiцiй у кар’єрному питаннi ви проявите цього тижня, то успiшнiшими будуть досягнення за мiнiмальних витрат сил i нервiв. У четвер вам доведеться попрацювати, але результат окупить витраченi сили. У недiлю не рекомендується займатися справами, якi вимагають великої вiдповiдальностi. Цього дня краще просто вiдпочити в колi сім’ї.

ДIВА
Цього тижня не варто намагатися форсувати подiї. З’явиться можливiсть подорожувати i збагатити себе новими враженнями. У понедiлок ви здатнi опинитися зовсiм близько до бажаного i навiть його отримати. У середу перешкодою на шляху до успiху можуть стати несподiванi проблеми у виглядi партнерiв або конкурентiв. У вихiднi краще не ускладнювати життя непотрiбними суперечками.

ТЕРЕЗИ
Намагайтеся зрозумiти точку зору опонентiв. У першу чергу бажано впоратися з тими справами, якi важливi для вас, iнакше можете захопитись вирiшенням чужих проблем. Робота вимагатиме досить багато часу, але за значущістю вона займе далеко не перше мiсце. Не забувайте про свiй будинок, наведення ладу i створення комфорту в ньому – теж важливе для вас завдання.

СКОРПIОН
Своєю енергiйнiстю та активнiстю ви зможете змiцнити власні позицiї у професiйній сферi. Ваш життєвий потенцiал буде на висотi. У середу, можливо, доведеться переглядати деякi принципи i змiнити сприйняття навколишньої дiйсностi. Але все буде на краще. Пiсля суботи ви вiдчуєте, що бiльша частина турбот залишилася в минулому.

СТРIЛЕЦЬ
Свої плани i задуми краще тримати у таємниці, тодi буде бiльше шансiв їх реалiзувати. Подумайте про пiдвищення вашого професiйного рiвня, не зашкодить вiдвiдати кiлька лекцiй або майстер-класiв. На початку тижня ви можете смiливо ризикувати, вiрогiднiсть досягнення успiху досить велика.

КОЗЕРIГ
Цього тижня ви можете одержати привабливу дiлову пропозицiю – все ж таки варто розглянути її з усiх бокiв і приймати не вiдразу. У вiвторок вiрогiднi знайомства з корисними людьми. Якщо минулого тижня ви були достатньо зосередженi та уважнi, то готуйтеся отримувати задоволення від успіху. Можливо, з’явиться шанс знайти джерело додаткових прибутків.

ВОДОЛIЙ
Умiння вмить орiєнтуватися у складних умовах стане визначальним чинником цього тижня. Коли фiнансовi справи зажадають вiд вас швидких рiшень, намагайтесь бути на висотi. У серединi тижня проявiть розумну обережнiсть i не вiрте тим, хто вам лестить. У середу i в четвер навколо вас може скластися дисгармонiйна атмосфера. Мовчання у таких умовах буде дійсно золотим, суперечки ж поставлять вiдносини на межу розриву.

РИБИ
Прекрасний тиждень для народження нових iдей i початку смiливих проектiв. Незапланована цiкава зустрiч може призвести до укладення вигiдної дiлової угоди. Вдалий час для роману i створення сім’ї. Якщо вона уже є, придiлiть бiльше уваги дiтям. Ваш авторитет зросте, до вас почнуть прислухатися колеги i начальство. У вихiднi бажано вирушити в романтичну подорож, яка подарує незабутнi враження.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин