Чи загрожує Полтаві транспортний колапс через вимоги перевізників

Перевізники Полтави вимагають підвищення тарифу на проїзд.

Під час апаратної наради до міської влади звернулися представники перевізників з проханням підвищити тарифи на перевезення громадян. Вони відзначають: тариф в 4 гривні за проїзд зараз не є економічно обґрунтованим і не дозволяє обслуговувати транспортні засоби та виплачувати водіям зарплату. Вимога перевізників – встановлення тарифу за проїзд в розмірі 8 гривень за поїздку.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив, що тариф 4 гривні встановлений у виконання рішення суду і діяти він буде, поки не буде прийнято рішення про підвищення вартості проїзду.

Заступник міського голови Олексій Чепурко пояснив, що для того, щоб підвищити вартість проїзду, необхідно пройти всі процедурні моменти, а це може зайняти кілька місяців. Разом з тим заступник міського голови зазначив, що підняти тариф до 8 гривень на території міста – неможливо. Щоб разом знайти шляхи вирішення проблеми, він запросив представників перевізників до переговорів.

  • Ваша позиція абсолютно зрозуміла: це ваш бізнес, і він повинен бути прибутковим. Ми готові подивитися на ваші розрахунки і знайти спільне рішення, яке врегулює питання для всіх сторін, – зазначив Олексій Чепурко.

У той же час в полтавському транспорті з’явилися оголошення: якщо тариф не буде підвищений, вже завтра, 4 грудня, на маршрути не вийде 20% транспорту.

Все по темі: перевізники  підвищення  тариф 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин