Чи загрожує Полтаві транспортний колапс через вимоги перевізників

Перевізники Полтави вимагають підвищення тарифу на проїзд.

Під час апаратної наради до міської влади звернулися представники перевізників з проханням підвищити тарифи на перевезення громадян. Вони відзначають: тариф в 4 гривні за проїзд зараз не є економічно обґрунтованим і не дозволяє обслуговувати транспортні засоби та виплачувати водіям зарплату. Вимога перевізників – встановлення тарифу за проїзд в розмірі 8 гривень за поїздку.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив, що тариф 4 гривні встановлений у виконання рішення суду і діяти він буде, поки не буде прийнято рішення про підвищення вартості проїзду.

Заступник міського голови Олексій Чепурко пояснив, що для того, щоб підвищити вартість проїзду, необхідно пройти всі процедурні моменти, а це може зайняти кілька місяців. Разом з тим заступник міського голови зазначив, що підняти тариф до 8 гривень на території міста – неможливо. Щоб разом знайти шляхи вирішення проблеми, він запросив представників перевізників до переговорів.

  • Ваша позиція абсолютно зрозуміла: це ваш бізнес, і він повинен бути прибутковим. Ми готові подивитися на ваші розрахунки і знайти спільне рішення, яке врегулює питання для всіх сторін, – зазначив Олексій Чепурко.

У той же час в полтавському транспорті з’явилися оголошення: якщо тариф не буде підвищений, вже завтра, 4 грудня, на маршрути не вийде 20% транспорту.

Все по темі: перевізники  підвищення  тариф 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин