Для компанії «Місто для людей-Кременчук» сніг не став несподіванкою

Асфальтове покриття території  житлового фонду від снігу прибирали двірники та снігоприбиральна техніка.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, робітники компанії «Місто для людей Кременчук» почали прибирання території свого житлового фонду від снігу. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями міста, роботи починалися о 5 годині ранку.

Асфальтове покриття території  житлового фонду від снігу прибирали двірники та снігоприбиральна техніка. Після цього обробляли сольовим розчином і спеціальними реагентами, щоб запобігти утворенню ожеледиці.

«Нашою компанією ще в рамках підготовки  житлового фонду до роботи в зимовий період, в першу чергу було проаналізовано підсумки минулих років і були наперед скориговані потреби в техніці, матеріалах, людських ресурсах на момент погіршення погодних умов.

Заздалегідь, в повному обсязі, були заготовлені спеціальні суміші та протиожеледні матеріали для посипання тротуарів та пішохідних зон прибудинкових територій, а всі двірники на зимовий період забезпечені новими комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом.

Можемо запевнити наших жителів, що ми зробимо все від нас залежне, щоб в зимовий період в їх будинках було тепло, а на прибудинковій території чисто та безпечно», – говорить директор компанії «Місто для людей Кременчуг» Сергій Зінченко.

Про компанію «Місто для людей”:

«Місто для людей» – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, «Місто для людей» обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Інформація підготовлена КП «Місто для людей Кременчук».

 

 

 

 

 

 

 

 

Все по темі: КП "Місто для людей"  Кременчук  сніг не став несподіванкою 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Березня, 2019 Вівторок
25 Березня, 2019 Понеділок
більше новин