У Кременчуці продовжать дію міської програми «Доступна аптека»

 

У Кременчуці три роки поспіль діє програма «Доступна аптека». Вона  забезпечує життєво-необхідними лікарськими засобами за 50 % від їх вартості жителям міста пільгових категорій. Реімбурсації іншої частини вартості лікарських препаратів здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

За інформацією управління охорони здоров’я Кременчука, за період дії програми по місту було виписано та відшкодовано більш ніж 93 тис. рецептурних бланків для пільгової категорії населення, на суму близько 3 млн гривень. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Варто відзначити, що програма «Доступна аптека» спрямовується на вирішення низки нагальних проблем та забезпечення мешканців міста Кременчука лікарськими засобами та виробами медичного призначення, які не входять в перелік Урядової програми «Доступні ліки». Тому наступного року планується продовжити дію вищезазначеної міської програми реімбурсації вартості ліків. Дане питання мають розглянути депутати на наступному засіданні сесії міської ради. В проекті рішення на її реалізацію передбачається виділити 2  млн гривень.

Все по темі: аптека  Доступна  програма 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Грудня, 2019 Понеділок
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин