З нагоди Новорічних свят “Укрзалізниця” призначила десятки додаткових поїздів

“Укрзалізниця” планує призначити з нагоди новорічних свят не менше 30 додаткових поїздів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Після реалізації всіх квитків на цілорічні поїзди” Укрзалізниця “почне продаж проїзних документів на додаткові. Очікується, що в цей святковий сезон таких буде призначено не менше 30”, – йдеться в повідомленні.

Уже відкрито продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня, і пасажири активно їх розкуповують. Наприклад, упродовж минулої доби “Укрзалізниця” реалізувала рекордну кількість квитків – 244 тис. Така активність попиту спостерігалася цього літа року, коли за одну добу пасажири купили більше 176 тис. Квитків.

Для порівняння: в середньому за добу оформляється близько 149 тис. Місць, причому більше половини квитків (77 тис. (52%)) – онлайн.

“У такій ситуації змушені закликати пасажирів виважено підходити до процесу покупки квитків на поїзди. Адже за станом на 5 грудня в наявності місця на поїзди в передсвяткові дати на найпопулярніші напрямки. Також завдяки онлайн-системі” Укрзалізниці “пасажири можуть вибрати квитки з пересадкою, якщо місця на прямі потяги відсутні “, – уточнили в УЗ.

Нагадаємо, раніше  “Укрзалізниця” стабілізувала онлайн-систему продажу квитків та зняла обмеження в 140 сесій в секунду після обробки запитів від клієнтів, які не отримали підтвердження своїх операцій за період за 4 грудня, з 14:00 до 20:00.

Також “Укрзалізниця” розглядає технічну можливість запуску потягу за маршрутом Мукачево-Прага.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Травня, 2019 Неділя
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин