Рада прирівняла ветеранів ОУН-УПА до учасників бойових дій

Верховна Рада ухвалила законопроект про внесення змін до переліку учасників бойових дій, визнавши УБД ветеранів ОУН-УПА. Відповідне рішення підтримали 236 народних депутатів.

Згідно з документом, відтепер учасниками бойових дій окрім тих, хто воював 1941-1944 років проти німецько-фашистських загарбників і були реабілітовані як жертви політичних репресій, вважаються особи, які брали участь у збройній боротьбі за незалежність України у XX столітті у складі Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) “Поліська Січ”, Української народної революційної армії (УНРА), Організації народної оборони “Карпатська Січ”, Української військової організації (УВО), збройних підрозділів Організації українських націоналістів.

Також зазначається, що станом на 23 травня 2018 року, за даними Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерал-хорунжого Романа Шухевича, чисельність зазначених учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті із числа збройних підрозділів ОУН і УПА становила 1201 особу.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин