Верховний Суд визнав за облгазами зобов’язання своїм коштом встановлювати лічильники населенню

Встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для населення має здійснюватися коштом операторів газорозподільних мереж (ГРМ), до чиїх тарифів на оплату спожитого газу вже закладено відповідні витрати.

Такого висновку дійшла Велика палата Верховного Суду за результатами розгляду позову, поданого кількома фізособами проти ПАТ “Криворіжгаз”, повідомила прес-служба суду.

У квітні 2017 року позивачі звернулися до суду з вимогою визнати за ними право на встановлення лічильників газу коштом оператора ГРС, а також визнати, що ПАТ “Криворіжгаз” зобов’язане своїм коштом у термін до 1 січня 2018 року виконати встановлення в їхніх квартирах лічильників газу.

Крім того, позовна заява містила вимогу визнати такою, що суперечить законодавству, пропозицію облгазу щодо врегулювання відносин зі встановлення загального вузла обліку, зняття показань із нього шляхом підписання відповідного договору.

“Відмова відповідача встановити індивідуальні лічильники позивачам суперечить вимогам законодавства, порушує їхні права як споживачів… Саме на суб’єкт господарювання – газорозподільну організацію – покладено зобов’язання встановлення лічильників газу для населення і тільки він має вживати заходів щодо залучення інших джерел фінансування цих робіт, покладання такого зобов’язання на споживачів є неправомірним”, – зазначено в повідомленні прес-служби.

Все по темі: встановлювати  газ  лічильник  лічильники  населення 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Травня, 2019 Неділя
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин