Нове газове здирництво

Обслуговування газових приладів тепер буде платним. Для цього споживачам потрібно укладати договори з ПрАТ «Кременчукгаз». І заплатити гроші відповідно до того, скільки приладів установлено у помешканні.

Дехто з кременчужан, почувши таку новину, засумнівався у реальності таких нововведень. Ну не може звалитися все одночасно: і підвищення вартості газу, і введення додаткового фінансового навантаження на споживачів. Тому «Вісник Кременчука» вирішив перевірити новину в якості абонента.

У абонентському відділі направили до кабінету №12. Там відразу запропонували укласти договір на обслуговування газових приладів. Треба лише надати паспорт та ідентифікаційний код. На запитання: «Навіщо це робити?» – співробітниця відділу відповіла, що раніше перевіряли безплатно, а зараз обов’язково потрібно платити. Раз на три роки, якщо у споживача лише газова плита, і раз на рік, якщо є газовий котел чи колонка.

Приміром, якщо у помешканні є плита і котел, це коштуватиме 220 гривень. Якщо один прилад, – буде дешевше.

Співробітниця показала цілу кипу договорів, які вже укладено зі споживачами. Причому не лише з мешканцями приватного сектора, а й багатоповерхової забудови.

Щоправда, є один нюанс. Укладання договору є справою добровільною. Без нього ж, якщо газова плита ненароком зламається, все одно потрібно викликати майстра, який за гроші відремонтує прилад. Один виклик коштує 100 гривень. А вона може й не ламатися.

У той же час у ЗМІ повідомляють, що по приватному сектору Кременчука ходять представники «Кременчукгазу» і вимагають підписати договір на обслуговування мереж. Хоча деякі мережі будували самі мешканці спільними зусиллями, створюючи кооперативи. А потім передавали на баланс «Кременчукгазу». При цьому кооператив сплачував за прийняття мереж в експлуатацію, за підключення до газорозподільного пункту тощо. Умовою їх передач на баланс ПрАТ «Кременчукгаз» якраз і було безкоштовне обслуговування. Інакше за обслуговування довелося б платити кооперативу, тобто споживачам. І тепер, уже маючи мережі на балансі, «Кременчукгаз» примушує людей підписувати договір на обслуговування цих мереж.

Утім, у коментарях ЗМІ головний інженер ПрАТ «Кременчукгаз» Болеслав Грабовський говорить, що обслуговування мереж і приладів газопостачання виведено з тарифу. Але запевняє, що споживачів не примушують укладати договори, це – справа добровільна.

Навіщо на сайті вказані номери?

На офіційному сайті ПрАТ «Кременчукгаз» вказано кілька номерів колцентру (як стаціонарних телефонів, так і мобільного) для того, щоб споживачі мали можливість проконсультуватися.
У вівторок, 4 грудня, «Вісник Кременчука» спробував зв’язатися за цими номерами. Але жоден із них не відповідав мало не півдня. Усі спроби були марними. Тож, навіщо вказувати номер телефону, якщо користі від нього ніякої?

Все по темі: газ  кременчуггаз 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин