Сьогодні вночі бій Ломаченко – Педраса

 

Поєдинок Ломаченко – Педраса відбудеться в ніч з 8-го на 9-е грудня в Нью-Йорку, на арені «Hulu Theater at Madison Square Garden», проведе перший в кар’єрі об’єднавчий бій. Телетрансляція на каналі «Інтер».

Для Ломаченка це буде вже четвертий бій у Нью-Йорку. Зокрема, свої останні бої проти Рігондо і Лінареса він проводив також тут. Саме тому є велика ймовірність, що публіка встигла його полюбити і буде підтримувати саме українця. Букмекерські контори також на стороні Ломаченка – коефіцієнт на його перемогу становить лише 1,10, тоді як на Педрасу можна зробити ставку за 7,00.

Тренер Педрас каже, що його підопічний перебуває в прекрасній формі і буде краще підготовлений до бою, ніж суперник. Напевно Хосе буде постійно йти на зближення з суперником і використовувати джеби. У той же час Ломаченко любить домінувати на рингу, тому парочка-трійка успішних атак змусять Хосе більше думати про захист. Здається, що бій дійде до екватора, а далі все буде залежати від того, чи захоче Василь продовжувати або відправить Педрасу в нокаут.

Все по темі: бій  Ломаченко  Педраса 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин