Як правильно ворожити на Андрія?

У ніч на Святого Андрія творяться містичні речі і навіть дива. Якщо гадати на Андрія у ніч з 12 грудня на 13 число, можна зазирнути у майбутнє.

День Андрія в народному слов’янському календарі – це період, з якого починається зимовий святковий цикл. А у католиків день святого Андрія вважається початком передріздвяного посту.
Починаючи з Андрєєва дня до самого Нового року або Хрещення не можна було займатися прядінням і ткацтвом, щоб не накликати біду.

У ніч на Андрія, з 12 на 13 грудня – час ворожінь, причому не тільки для дівчат, а й для хлопців. Незаміжні дівчата і неодружені хлопці ворожили на свою долю і суджених. Яких тільки ворожінь і приворотів не існувало! І заговорена вода біля ліжка, і кутя під подушкою, і хліб, і свічки, і монетки, і каблучка на ланцюжку, і записки з іменами, і віщі сни…

В Україні на день Андрія молоді хлопці проходили ритуал посвячення у доросле життя. Вони повинні були дострибнути до Калиті – обрядового хліба, що був високо підвішений – і відкусити від нього шматок. Після цього вони отримували право виконувати всю чоловічу роботу, а також брати участь у вечірках разом із дівчатами, свататися, одружуватися.

За карпатським повір’ями, в ніч на Андрія відьми позбавляли корів молока. Щоб відігнати від худоби нечисту силу, люди палили ритуальні багаття.

Люди похилого віку в день Андрія рубали ополонку на річці, слухали воду і робили прогноз про погоду на всю зиму.

Ворожіння на майбутнє

Сконцентруйся на задуманому, повторюючи про себе заповітне бажання або хвилююче запитання, при цьому тримай у руках жменю квасолинок або горошинок. Потім опусти їх у мисочку та починай вибирати по зернятку, примовляючи на кожне зернятко «збудеться», «не збудеться» (як варіант: «так», «ні», «можливо»).

прикмети

День Андрія Первозванного –
• Якщо вода в ополонці шумить – це до холоднечі і завірюх.
• Шумну воду з ополонки не можна відразу розливати по баліях – її потрібно спочатку заспокоїти, щоб шум не увійшов до оселі.
• Тиха вода обіцяє спокійну і тиху зиму.
• Якщо на День Андрія перший у дім увійде чоловік – це до добра.
• Якщо на День Андрія сніг піде і не розтане, то ще 10 днів пролежить.
• Холодна і ясна погода на день Андрія – до добра, а тепла – не до добра.
• На День Андрія сни віщі сняться.

Ворожіння на кохання

• У ніч на 13 грудня поклади під подушку мішечок із написаними на окремих папірцях чоловічими іменами (11 імен пиши на свій розсуд, можеш вибирати з друзів-знайомих, а один папірець залиш порожнім).

Уранці 13 грудня витягни один із папірців. Яке ім’я випаде – так і зватимуть твого майбутнього чоловіка. Якщо тобі дістався пустий папірець, це означає, що ім’я судженого доки залишиться таємницею.

• У ніч з 12 на 13 грудня візьми кілька цибулин, на кожній напиши ім’я хлопця і помісти цибулини у воду. Яка цибулина першою проросте, від того й чекай запрошення заміж.

Візьми жменю конопель, вийди опівночі надвір і три рази обійди довкола будинку, посипай насінням і промовляй «Я, святий Андрію, Конопельки сію! Дай-же, Боже, знати, з ким весілля грати». І наречений тобі точно насниться!

• У ніч з 12 на 13 грудня, напередодні Святого Андрія, вийди на вулицю і запитай ім’я у першого зустрічного, але тільки незнайомого чоловіка. Яке ім’я назве незнайомець – таким буде ім’я твого майбутнього нареченого.

• У ніч на Андрія усамітнися в кімнаті, щоб тобі ніхто не заважав. Подумай про те, яких змін ти хочеш в особистому житті – вийти заміж, зустрічатися з гідним чоловіком, бути коханою або бути вільною.

Візьми мисочку та насип туди пшениці, потім опусти в неї каблучки – золоту, срібну, з дорогоцінним каменем, просту. Перемішай із пшеницею, зробивши так, щоб каблучки не було видно.

Заплющ очі, ще раз подумай про потаємне – і тягни каблучку. Попалася срібна – зустрінеш другу половинку, золота – одержиш запрошення вийти заміж, із камінчиком – будеш кохана, проста – шукатимеш свою долю.

• У ніч на Святого Андрія Первозванного візьми нову коробку сірників, тримай її у руках і зосередься на своєму бажанні або запитанні, відповідь на яке ти б хотіла отримати. Потім витягуй по черзі сірники.

На кожен сірник примовляй «збудеться», «не збудеться» або «так», «ні». Останній сірник – і буде відповіддю.

Все по темі: ворожіння  свято 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин