Наступного року кременчуцьку медицину фінансуватимуть на 20% краще

 

У проекті міського бюджету на 2019 рік видатки на утримання міської медичної галузі передбачені на 20% більші, ніж це було в попередній бюджетний період.

Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа на засіданні депутатської комісії з питань бюджету. Зокрема,  на забезпечення медичних закладів необхідними медпрепаратами передбачається понад 17 млн. грн. (торік ця сума становила 14 млн. грн.).

Разом із цим у проекті бюджету передбачене збільшення на функціонування стоматологічної служби Кременчука. На забезпечення медичними препаратами для надання безкоштовної стоматологічної допомоги жителям міста закладено 3,5 млн. грн., а такої ж допомоги дітям – 450 тис. грн. (у 2018 році на це виділялося  200 тис. грн).

Як відомо, не так давно було затверджено комплексну програму розвитку «Кременчуцький міський стоматологічний центр», яка передбачає збільшення міських видатків щодо закупівлі лікувального матеріалу для надання безкоштовних стоматпослуг пільговим категоріям населення міста.

Все по темі: кременчуцька  медицина  фінансуватимуть 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Листопада, 2019 Середа
12 Листопада, 2019 Вівторок
більше новин