Укрзалізниця не хоче брати на баланс асфальтове покриття Крюківського мосту через Дніпро у Кременчуці

 

Сьогодні на сесії міськради депутати заслухали представника Укрзалізниці і запитали про його бачення того, яким чином надалі обслуговувати асфальтне покриття мостового переходу. Адже наразі порушено кримінальну справу щодо того, що кременчуцька мерія витратила бюджетні кошти на ремонт мостового покриття, хоча воно не є на балансі міста. А це порушення бюджетної дисципліни.

Однак представник Укрзалізниці з сесійної трибуни заявив, що з моменту введення мосту в експлуатацію (1949 рік) його відомство жодного разу не ремонтувало асфальтне покриття і не збирається це робити надалі. На баланс асфальтне покриття залізничники також брати не будуть, оскільки це зайві витрати.

Представник Укрзалізниці запропонував передати асфальтове покриття мосту на баланс Укравтодору. Однак і тут є проблема, адже це частина дороги перебуває в межах міста і її обслуговувати мають міські служби. Словом, замкнене коло.

Одним з виходів, який запропонував депутат Руслан Ульянов, подати позов до Укрзалізниці на відшкодування витрат міста на ремонт асфальту на мосту за останні 5 років. А Укравтодор виставити співвідповідачем. Тож, як суд вирішить, так і буде. Один з трьох фігурантів точно відповідатиме за асфальтне покриття Крюківського мосту.

Все по темі: асфальтове  Крюківський  міст  покриття 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин