XXXIIІ сесія Кременчуцької міської ради VII скликання 12 грудня 2018 року: онлайн трансляція

Сесія розпочнеться о 10.00.

Порядок денний.

1. Про затвердження плану роботи Кременчуцької міської ради Полтавської області на 2019 рік. Доповідає: Гриценко Ю.В. – секретар міської ради

2. Про затвердження  рішень  виконавчого комітету  Кременчуцької   міської   ради Полтавської області від 05.11.2018 № 1436, від 05.11.2018 №1437, від 05.11.2018 № 1442. Доповідають: Неіленко Т.Г. – заступник міського голови – директор Департаменту фінансів. Воловик М.Л. – начальник комунального виробничого підприємства «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва»

3. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 27 квітня 2016 року «Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2016 р.». Доповідає: Костюк В.М. – начальник управління бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер.

4. Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в міському бюджеті на 2018 рік. Доповідає: Неіленко Т.Г. – заступник міського голови-директор Департаменту фінансів.

5. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 09 серпня 2018 року «Про затвердження Програми співпраці Кременчуцької міської ради та Управління Державної казначейської служби України у м. Кременчуці Полтавської області у сфері казначейського обслуговування міського бюджету м. Кременчука на 2018 рік».

Доповідає:  Неіленко Т.Г. – заступник міського голови – директор Департаменту фінансів. Співдоповідач: Лощенко С.В.– начальник Управління Державної казначейської служби України у м. Кременчуці.

6. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 березня 2018 року «Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків м. Кременчука та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджету на 2018-2020 роки». Доповідає:  Неіленко Т.Г. – заступник міського голови -директор Департаменту фінансів. Співдоповідач: Якименко А.С.- директор Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Полтавській області.

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 лютого 2016 року «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень в м. Кременчуці на 2016-2020 роки». Доповідає: Шавров Ю.Є. – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики апарату міського голови.

8. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання». Доповідає: Шаповалов Р.В. – керуючий справами виконкому міської ради. Співдоповідач: Ілюхіна Л.П. – начальник відділу роботи зі зверненнями     громадян.

9. Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2019-2021 роки. Доповідає: Шаповалов Р.В. – керуючий справами виконкому міської ради. Співдоповідач: Рассоха І.О. – начальник відділу інформаційно-комп’ютерних технологій.

10. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання». Доповідає: Шаповалов Р.В. – керуючий справами виконкому міської ради. Співдоповідач: Мирошніченко В.В. – начальник юридичного управління виконавчого комітету.

11. Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів місцевого бюджету на 2019-2020 роки. Доповідає: Мирошніченко В.В. – начальник юридичного управління виконавчого комітету.

12. Про затвердження статутів мистецьких шкіл. Доповідає: Кондрашов В.О. – начальник управління культури і туризму

13. Про затвердження міської комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2022 роки. Доповідає: Мазур О.І. – начальник управління молоді та спорту.

14. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми сприяння розвитку інформаційної діяльності КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» та Редакція офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» на 2017-2021 роки». Доповідає: Проценко Р.О. – заступник міського голови. Співдоповідачі: Перепелятник С.Л. – директор КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія». Гамза Є.В. – головний редактор офіційної газетиКременчуцької міської ради «Вісник Кременчука»

15. Про приведення у відповідність окремих комунальних закладів загальної середньої освіти до їх типів. Доповідає: Москалик Г.Ф. – директор департаменту освіти.

16. Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в міському бюджеті м. Кременчука  в галузі «Освіта» на 2018 рік. Доповідає: Москалик Г.Ф. – директор департаменту освіти

17. Про затвердження Положення про організацію навчання осіб з інвалідністю в вищих навчальних закладах м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету. Доповідає: Москалик Г.Ф. – директор департаменту освіти

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22.12.2016 «Про затвердження Програми перспективного розвитку «Освіта Кременчука» на 2017-2021 роки». Доповідає: Москалик Г.Ф. – директор департаменту освіти.

19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16.11.2017 «Про затвердження міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки у м. Кременчуці».

Доповідає: Макаров А.І –  заступник начальника управління-начальник відділу реалізації молодіжної політики управління молоді та спорту.

20. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 09 серпня 2018 року «Про затвердження плану дій із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в місті Кременчуці». Доповідає: Заводчікова Н.Г. – начальник управління у справах сімей та дітей.

21. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кременчука на 2016-2020 роки». Доповідає: Заводчікова Н.Г. – начальник управління у справах сімей та дітей.

22. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми розвитку позашкільних навчальних закладів м. Кременчука на 2016-2020 роки». Доповідає: Заводчікова Н.Г. – начальник управління у справах сімей та  дітей.

23. Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки. Доповідає: Заводчікова Н.Г. – начальник управління у справах сімей та дітей.

24. Про визначення орендної плати за комунальне майно в місті Кременчуці. Доповідає: Середа М.В. – начальник управління охорони здоров’я.

25. Про затвердження Міської програми запобігання та лікування захворювань на остеопороз та його ускладнення «Легка хода» на 2019-2021 рокиДоповідає: Середа М.В. – начальник управління охорони здоров’я

26. Про затвердження комплексної міської програми «Доступна аптека» в м. Кременчуці на 2019-2021 роки. Доповідає: Середа М.В. – начальник управління охорони здоров’я.

27. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2019-2021 роки. Доповідає: Середа М.В. – начальник управління охорони здоров’я.

28.  Про впорядкування фінансово-господарської діяльності закладів охорони здоров’я м. Кременчука.(Зауваження).

Доповідає: Сідерка Т.А. – депутат міської ради.

29. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.12.2015 «Про підпорядкування управлінь соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області». Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО.

30. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 09.08.2018 «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.06.2016 «Про створення відділення «Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб».Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО

31. Про зміну назви Кременчуцького міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та затвердження нової редакції Положення. Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО.

32. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту  населення та питань АТО.

33. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО

34. Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018-2020 роки в новій редакції. Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО

35. Про затвердження Програми відшкодування втрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення м. Кременчука міським автомобільним транспортом, електротранспортом та приміським залізничним транспортом на 2019 рік. Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО

36. Про затвердження Міської комплексної програми «Захисник України» на 2018-2020 роки.

Доповідає: Доценко М.М. – директор департаменту соціального захисту

37. Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Доповідає: Жорняк Л.Г. – начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики

38. Про затвердження Програми розвитку зон ландшафтно-рекреаційних загальноміського значення та зон озеленення загального користування міста Кременчука на 2018-2020 роки в новій редакції. Доповідає: Багмет А.С. – начальник відділу з питань внутрішньої політики.

39. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016-2020 роки» («Довкілля – 2020»).Доповідає: Федюн О.М. – начальник відділу екологічної безпеки.

40. Про надання згоди на списання нерухомого майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука. Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна

41. Про надання згоди на списання об’єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука. Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна.

42. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці. Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна.

43. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна від Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна

44. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, реєстрацію права власності та внесення змін до рішень міської ради. Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна

45. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука спеціалізованої комунальної техніки зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна

46. Про закріплення нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, на праві господарського відання. Доповідає: Щербіна О.О. – начальник Управління міського майна

47. Про зміну найменування та затвердження статуту комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» у новій редакції. Доповідає: Мельник А.В. – директор КП «Кременчук Інвест»

48. Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 липня 2013 року «Про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчуці. Доповідає: Бедрацький П.В. – заступник директора КП «Кременчук Інвест»

49. Про затвердження Програми впровадження інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто» у Кременчуці на 2019-2021 роки. Доповідає: Бедрацький П.В. – заступник директора КП «Кременчук Інвест»

50. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 11 жовтня 2018 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16 листопада 2017 року «Про   затвердження   Програми   розвитку   міського   електротранспорту м. Кременчука на 2018-2022 роки».Доповідає: Івашина Р.В. – начальник відділу транспорту. Співдоповідач: Вертюх О.М. – директор КП «Кременчуцьке тролейбусне управління»

51. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальна поліція» Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції. Доповідає: Декусар В.В. – заступник міського голови. Співдоповідач: Березін М.Ю. – директор КП «Муніципальна поліція»

52. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради). Доповідає: Декусар В.В. – заступник міського голови. Співдоповідач: Чудаков І.В. – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

53. Про затвердження міської Програми допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням і установам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, залучених до забезпечення національної безпеки і оборони, питань територіальної оборони на 2019-2021 рокиДоповідає: Чудаков І.В. – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

54. Про затвердження Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Кременчука на 2019-2023 роки. Доповідає: Чудаков І.В. – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

55. Про затвердження (ратифікацію) Кредитного договору від 28 грудня 2017 року, укладеного між КП «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» та ЄБРР, Договору гранту від 28 грудня 2017 року, укладеного між КП «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія», Кременчуцькою міською радою та ЄБРР Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 16 жовтня 2018 року, укладеного між Кременчуцькою міською радою та ЄБРР. Доповідає: Андрієвська Т.Д. – начальник відділу енергоменеджменту та енергетики.

56.  Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів-Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

57. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

58.  Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01 квітня 2016 року «Про тимчасове, до 01 березня 2017 року, призупинення дії Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у капітальному ремонті, реконструкції, модернізації багатоквартирних житлових будинків м. Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької  міської ради Полтавської області від 30.09.2015». Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

59. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року «Про затвердження  Програми  фінансової  підтримки  комунальних  підприємств м. Кременчука на 2018 рік». Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

60. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 жовтня 2018 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2019 рік». Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

61. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 01 квітня 2016 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження Міської програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013-2018 роки», зі змінами. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства

62. Про затвердження Програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2019-2021 роки. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

63. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 24 лютого 2015 року «Про затвердження міської Програми підвищення безпеки дорожнього руху у місті Кременчуці на 2015-2020 роки». Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

64. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми розвитку дорожньо-мостового господарства міста Кременчука на 2018-2022 роки».Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

65. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 24 лютого 2016 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку зовнішнього освітлення м. Кременчука «Світло» на 2016-2020 роки». Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

66. Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Квартирне управління» Кременчуцької міської ради на 2019-2020 роки. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Калашник О.В. – директор КП «Квартирне управління».

67. Про затвердження Програми утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць та засобів регулювання дорожнього руху (світлофорних об’єктів) м. Кременчука на 2019 рік. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Антіпов О.В. – директор КП «Міськсвітло»

68. Про затвердження Програми утримання та поточного ремонту вулично-шляхової мережі та внутрішньо квартальних проходів та проїздів м. Кременчука та розвиток матеріально-технічної бази КП КПС ШРБУ на 2019 рік. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.Співдоповідач: Кірєєв  В.В. – директор КП КПС ШРБУ

69. Про затвердження Програми санітарного очищення міста Кременчука та розвитку Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628 на 2019 рік. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Шиян С.О. – директор КАТП 1628

70. Про затвердження Програми утримання міських кладовищ м. Кременчука на 2019 рік». Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Прихнич О.М. – директор КП «СКРП»

71. Про затвердження Програми діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2019 рік.

Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Василенко В.В. – генеральний директор КП «Благоустрій Кременчука».

72. Про затвердження Програми оптимізації та розвитку системи тепло забезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2019-2021 роки. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Одношевний В.М. – директор КП «Теплоенерго»

73. Про затвердження Міської програми забезпечення пожежної безпеки об’єктів житлово-комунального господарства та житлового фонду міста Кременчука на 2019-2021 роки. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

74. Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту, реконструкції та технічного переоснащення житлового фонду міста Кременчука на 2019 рік. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства.

75. Про затвердження Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Кременчука на 2019 рік. Доповідає: Москалик І.В. – директор департаменту житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Солодяшкін В.І. – директор КП «Кременчукводоканал».

76. Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Кременчука в новій редакції. (Регуляторний акт). Доповідає: Волощенко О.Г. – начальник управління містобудування та архітектури.

77Про затвердження Програми розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2016-2020 роки зі змінами. Доповідає: Волощенко О.Г. – начальник управління містобудування та архітектури.

78. Про затвердження Програми по створенню геоінформаційної системи містобудівного кадастру (ГІС МК) у м. Кременчуці на 2019 рік. Доповідає: Волощенко О.Г. – начальник управління містобудування та архітектури.

79. Про початок роботи по розробці містобудівної документації міста Кременчука. Доповідає: Волощенко О.Г. – начальник управління містобудування та архітектури.

80. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів на 2019 рік в м. Кременчуці. Доповідає: Здойма М.В. – начальник управління економіки

81. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Кременчука на 2018 рік».Доповідає: Здойма М.В. – начальник управління економіки

82. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Кременчука на 2019 рік. Доповідає: Здойма М.В. – начальник управління економіки

83. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.Доповідає: Неіленко Т.Г. – заступник міського голови – директор Департаменту фінансів.

84.  Про міський бюджет на 2019 рік. Доповідає: Неіленко Т.Г. – заступник міського голови – директор Департаменту фінансів

85. Про припинення права користування земельними ділянками. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів.

86. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

87. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

88. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

89. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів.

90. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів.

91. Про надання згоди на поділ та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

92. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

93. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду та відмову в передачі в оренду земельних ділянок в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

94. Про поновлення та відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

95. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів.

96.  Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів.

97. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів.

98. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

99.  Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука земельних ділянок. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

100. Про внесення та відмову у внесенні змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

101. Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на 2019 рік. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

102. Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2019 рік в м. Кременчуці. Доповідає: Безверха І.О. – начальник управління земельних ресурсів

103. Про скасування рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго» м. Кременчука», «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів та теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води», «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Крюківський вагонобудівний завод» тарифів на виробництво теплової енергії».(Зауваження). Доповідає: Піддубна О.М. – депутат міської ради

104. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, голів депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України про вжиття заходів щодо припинення незаконної діяльності суб’єктів господарювання у сфері грального бізнесу. Доповідає: Роженко О.А. – депутат міської ради

105. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Доповідає: Головач О.Л. – голова фракції «Батьківщина» при міській раді

106. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції Центрального округу, Генеральної прокуратури України та власників ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю». Доповідає: Головач О.Л. – голова фракції «Батьківщина» при міській раді

107. Різне.

Все по темі: XXXIIІ сесія Кременчуцької міськради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин