Для утилізації батарейок та ртутних ламп на Полтавщині з обласного бюджету виділять понад 8 мільйонів гривень

 

На засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування депутати розглянули питання про затвердження обласної програми “Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки”. Як прокоментував дане питання голова постійної комісії Ігор Горжій, ініціатива полягає в налагодженні правильної утилізації батарейок та ртутних ламп.

“Це перша екологічна ініціатива Полтавської області щодо утилізації батарейок та ламп. Про це ми говорили протягом року. За поданням голови обласної ради Олександра Біленького цю програму ми включили сьогодні у порядок денний. Тепер її виносимо на розгляд сесії”, – розповів Ігор Горжій.

Він також розповів, що у рамках реалізації даної програми у школах, супермаркетах та магазинах Полтавської області встановлять спеціальні прийомники, куди люди будуть приносити батарейки. Потім спеціальний автомобіль збиратиме їх в одному місці. Коли назбирається значна кількість таких відходів, їх відвезуть на утилізацію до спеціалізованого львівського підприємства.

“Важливо, щоб лампи, батарейки та акумулятори, які мають шкідливі речовини, належно утилізувалися у нашій області. На цей захід буде виділено понад 8 млн грн з обласного бюджету. Думаю, що в цьому напрямку ми наведемо порядок”, – підсумував Ігор Горжій.

Все по темі: батарейки  утилізація 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин